Дизайнерський ремонт квартири: що під ним мається на увазі?pexels-photo-276551Якось так вже склалося, що в поняття євроремонту увійшли кахельні ванні кімнати, підвісні, бажано багаторівневі або натяжні стелі і ламінована підлога. Решта як би і не має значення. Заходиш в таку квартиру, і таке відчуття, що не вистачає чогось. А це «чогось» розчинилося в бажанні зробити не гірше, ніж у сусіда або колеги. Тобто, розчинилася індивідуальність господарів. Дизайнерський ремонт квартири якраз і має на увазі саме таку індивідуальність.

Саме слово дизайн має англійське походження і походить від desing, що означає план, задум, намір. Хороший дизайнер, перш ніж складати цей самий план, знайомиться з господарями і розпитує їх про звички, уподобання і характер. Це допомагає дизайнерові відобразити особистість мешканців квартири в ремонті. Таким чином, ремонт виходить візитною карткою людини.

Деякі поради для самостійного дизайну
Звичайно, не всі будуть запрошувати дизайнера. Послуга все-таки досить дорога, а хорошим смаком володіють багато. Тому, навіть запросивши майстрів для ремонту квартири, проект цього ремонту ви зможете скласти самостійно. Для цього просто треба знати деякі правила оформлення. Гарне почуття прекрасного, плюс знання можуть дати відмінний результат.

особливості кольору
Дизайнерський ремонт спальні

Можна сказати, що колір і колірна гамма є коником дизайну. Саме тому я і пропоную познайомитися з кольором ближче, спектр якого можна розділити на чотири категорії, це:

хроматичні;
ахроматические;
теплі;
холодні.
хроматичні
До даної категорії відносяться: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій і фіолетовий кольори. Плюс всі відтінки цих квітів.

ахроматические
елементи дизайну

Елементи дизайнерського ремонту в вітальні

Тут відзначимо кольору, що не мають колірного відтінку. Перш за все, це білий і чорний, а також безліч їх відтінків, тобто, сірий колір різної насиченості.

теплі
Це все кольору, мають відтінки червоного і оранжевого спектру, а також сам червоний і помаранчевий.

холодні
До холодних відносяться блакитний і синій, а також кольору з відтінками синього і блакитного.

Вплив кольору на психіку
До того ж кожен колір може безпосередньо впливати на психіку людини, а також на його розумову і фізичну діяльність.

Червоний варто на самому початку спектральної решітки і має найдовшу хвилю. Створює відчуття тепла і візуально наближає предмети. Діє збудливо, динамічний, підвищує апетит. Він не поєднується із зеленим, що знаходяться на протилежному боці спектральної решітки. Поєднання виходить занадто контрастним і викликає роздратування.

Помаранчевий має меншу довжину хвилі, ніж червоний, але, тим не менш, є більш гарячим. Не рекомендується складати дизайн з переважною перевагою помаранчевого кольору, так як він може чинити шкідливий вплив на внутрішні органи людини, викликаючи їх перегрів. Але, цей колір створює відчуття радості, так що рекомендований в поєднанні з іншими квітами, за винятком синього і блакитного, як різко контрастних.

Квартира студія

Жовтий візуально видаляє предмети. Створює відчуття бадьорості, легкості, сухості. Позитивно впливає на роботу клітин мозку, підсилюючи тим самим розумову діяльність. Рекомендується як для дитячих кімнат, так і для робочих кабінетів. Не рекомендується поєднання з фіолетовим кольором.

Зелений – це найпоширеніший колір в навколишньому нас живій природі. Надає заспокійливу дію на нервову систему, освіжає і заспокоює одночасно. Він, в залежності від відтінків, може ставитися як до холодних, так і до гарячих тонам.

Блакитний заспокоює нервову систему і розслаблює м’язи. Може притупляти больові відчуття і знижувати відчуття голоду. Деякі стверджують, що він здатний збивати температуру.

Синій теж заспокоює, створює відчуття компактності. Велика кількість насиченого синього кольору при тривалому впливі може викликати у людини відчуття депресії.

Фіолетовий колір створює відчуття порожнечі і прохолоди. Предмети, пофарбовані у фіолетовий колір, здаються більш масивними і міцними. Відмінною особливістю фіолетового кольору є його пограничность. Він знаходиться між синім і червоним кольором, тому, залежно від обставин може набувати властивостей і особливості притаманні цим квітам.

Білий колір візуально збільшує простір і створює відчуття легкості. Прекрасно може гармоніювати з будь-яким кольором і їх відтінками.

Чорний колір завжди оригінальний і витончений. Різко наближає предмети і надає їм тяжкість. Але, тим не менше, не можна допускати переважання кольору в інтер’єрі, так як це може пригнічувати емоції і пригнічувати. Поєднується з будь-якими квітами.

Сірий колір є нейтральним і не змінить візуальне сприйняття простору. Але, сам по собі колір досить презентабельний, гарний у поєднанні з іншими квітами.

Колір і ваш характер
Спальня з дизайнерським ремонтом

Завдяки цьому невеликому екскурсу

в колірну гаму, ви зможете краще визначити, які кольори і їх поєднання будуть краще відображати вашу особистість. Але не варто захоплюватися занадто насиченими кольорами. Будь насичений колір буде привертати увагу, що, в свою чергу, може викликати почуття роздратування і втоми. Краще поєднуватимуться кольори, які знаходяться близько до спектральної решітці.
Якщо ви самостійно приймаєте дизайнерські рішення на невеликій житлоплощі, то постарайтеся дотримуватися певного стилю. Стилі, змішані на малій території будуть конфліктувати один з одним, і псувати загальне враження.

Коли будете робити ремонт, не забувайте про те, що вам доведеться обставляти квартиру меблями. Інтер’єр в ваших кімнатах повинен відповідати ремонту, будучи, як би продовженням дизайну.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.