6 робочих кроків для успішного створення команди в готеліpexels-photo-3770106Технології – одна з тенденцій тімбілдінга в цьому році в готелі
Сильна команда – сильна бізнес, чи не так? Сьогодні ви прийшли в правильне місце, тому що ми підготували матеріал по цікавій темі. Інвестиції в тимбилдинг  – важливе рішення, в результаті чого багато поліпшення в робочому процесі та результати, досягнуті в кожній компанії. Однак сама організація часто є проблемою для багатьох готелів, але коли ви звертаєте увагу на кожну деталь і фокус цього процесу, у вас будуть позитивні відгуки і посмішки від гостей готелю.
Є кілька основних моментів, які ми розділимо, щоб бути краще в тому, що ви робите.
Кімнати для гостей
Тимбилдинг в готелі починається з розміщення в номерах. Часто готелі не відповідають вимозі гостей тімбілдінга – перебувати в кімнатах один з одним, щоб відчувати себе в команді. Уявіть, що ви в школі на одному поверсі зі своїми однокласниками, і ви відвідуєте кімнати … це був найсолодший момент спогадів канікул в дитинстві. Так що з дорослими дітьми. Якщо ви не можете помістити гостей в кімнати поруч один з одним, вони можуть перебувати на сусідніх поверхах.
Різноманітні заходи в готелі
Давайте подивимося правді в очі – ми все дружимо між собою, коли хтось інший придумує цікаву розважальну програму. Добре зробіть заходи, які ви пропонуєте гостям готелю. Наприклад, якщо у вас є тільки перебування без спа-салону, пропонуйте заходи за межами готелю. Варіантами можуть бути екскурсії в довколишні пам’ятки, пейнтбол та інші заходи.
Особисте ставлення
Заробіть нових відвідувачів в своєму готелі, показуючи їм інтерес і особисте ставлення. Коли ми говоримо про тімбілдінге в готелі, відповідальність за заходи може бути як готелем, так і різними туроператорами, агентствами, які беруть участь в організації таких заходів. Але що відбувається на місці в готелі, коли є проблема з організацією побудови команди? Гості звертаються на прийом і дивитися пряму відповідальність за проблеми з готелем, тому, коли ви запитуєте зустріч з губернатором або іншою людиною, повагу і хороші манери використовувати рекомендуються, але і відкрита посмішка завжди буде відповідати на повідомлення.
Різні пакети для тімбілдінга
Уявіть собі, наскільки здорово було б мати різні пакети / пропозиції в порівнянні із середнім віком співробітників, які приходять тимбілдингу, переважному їхньому прагненню до активності. Учасники часто мають різні бажання на діяльність в приміщенні або на відкритому повітрі, і у вас є такі ресурси як погода, місце і сам готель (море, гори, ліс). Ідея полягає в тому, щоб надати пакети для 4-го сезону для тімбілдінга в готелі, адаптовані до всього, що ми розділили вище.
Для великих авантюристів – більш екстремальний досвід, який покаже потенціал співробітників, щоб дійсно розважати і розблокувати їх мужність і творчість в різних ситуаціях.
Конференц зал
Поліпшення відносин і спілкування, а також формування впевненості в собі важливі для згуртованості команди.
Надання кращого конференц-залу вже недостатньо. Презентації та пошукові гри – наша улюблена частина тімбілдінга, тому що командна робота об’єднує команду, і це весело і корисно. Люди люблять особисте ставлення (ми згадуємо це знову) і … увагу.
Тимбилдинг в готелі
Прикладом поганого досвіду під час тімбілдінга в готелі – повне занепокоєння про стан конференц-залу і про те, як співробітники відносяться до цієї події. Для вас як готельєрів важливо навчати персонал завжди бути культурним і ввічливим, піклуватися про побажання гостей готелю. Уявіть собі, як ваша кімната наймається на 2 години один день і 2 години на наступний день. Цей номер надається безкоштовно в інший час. У перший день кімната наповнена водою і фруктами. На другий день, ні вода, ні одна з готелю не могли думати, щоб перевірити, що ситуація в кімнаті – будь то все в порядку, якщо є потреба в додаткових фруктах і напої, і все було заздалегідь узгоджено з готелем.
Якщо тимбилдинг знаходиться в море замість конференц-залу, використовуйте пляж! Якщо у вас є розважальна програма, ви можете організувати спеціальні ігри з пошуку пісочних ігор. Яке краще і надихаюче місце, ніж пляж?Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.