Алюмінієве лиття на виробництвіСьогодні алюміній застосовується практично в будь-якій сфері нашого життя – в побуті, в медицині, в будівництві, у виробництві і т.д. Повсюдне застосування алюмінію обумовлює і більшу затребуваність цього металу в промисловості.

Алюмінієве лиття дозволяє вирішити всі запити промисловості, надаючи їм величезну номенклатуру деталей, виготовлених з чистого алюмінію і його різноманітних сплавів.

Основні технології промислового лиття алюмінію
Для великосерійного виробництва алюмінієві деталі виготовляють за технологією лиття в кокіль – багаторазову металеву ливарну форму. Як різновид лиття в кокіль, існує ще технологія лиття під тиском, по якій алюмінієвий розплав надходить в ливарні форми в умовах високого тиску газової суміші з інертних по відношенню до алюмінію газів.

Справа в тому, що алюміній «охоче» вступає в хімічну реакцію з киснем, утворюючи оксид алюмінію. Всі алюмінієві деталі та вироби покриті тонкою, але міцною плівки оксиду алюмінію, яка перешкоджає подальшій реакції окислення.

Але при литті в кислородсодержащей газовому середовищі алюмінієвий розплав перетворюється в суміш з чистого алюмінію і його оксиду. Ця суміш критично погіршує експлуатаційні характеристики одержуваної деталі.

Переваги промислового лиття в кокілі

Кокилю можна надати абсолютно будь-який розмір і форму. Це значно розширює можливості для промислового виробництва.

Також на користь розливу алюмінієвого розплаву саме в кокіль слід також віднести:

Високу швидкість виконання всіх технологічних операцій;
Велику автоматизацію всіх технологічних процесів;
Низьку собівартість отримання алюмінієвої заготовки, що пояснюється багаторазові кокиля. Його експлуатаційний ресурс обчислюється 1000 і більше розливами;
Високу повторюваність масогабаритних характеристик одержуваних заготовок;
Мінімальну необхідність або повна її відсутність подальшої механічної або термічної обробки виплавлених алюмінієвих деталей.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.