Арка своїми рукамиПрикрашаючи і упорядковуючи свою ділянку, господарі намагаються додати в нього все нові елементи дизайну. Одним з дуже цікавих декоративних елементів вертикального озеленення є арка. Цю конструкцію можна зробити своїми руками. Арка, виготовлена ​​самостійно, відмінно впишеться в загальний дизайн саду, її можна зробити того розміру, який ідеально підійде для даного місця. Залежно від бажання і можливостей господарів, цю конструкцію можна виготовити з різних матеріалів.

Дерев’яна арка. Зручна тим, що її можна зробити будь-якої конструкції. Якщо арку надійно закріпити в землі, то її функції як опори для витких рослин можна поєднати з функцією рами для дитячих гойдалок.

Щоб вона прослужила довго, потрібно:

• Брати тільки сухі матеріали;

• Опрацювати дошки і бруси антисептиком;

• Використовувати тільки якісну фарбу для фарбування.

Кам’яна арка. Ця арка не так проста у виготовленні. Така ефектна конструкція, складена з каменів або цегли підійде для великого ділянки. Щоб арка гармонійно вписувалася в загальний дизайн, будинок теж повинен бути кам’яним або цегляним.

Металева. Для виготовлення такої арки знадобляться наступні матеріали:

• Металева арматура, а саме 2 прута, які стануть основою арки;

• Металеві деталі, які будуть з’єднувати дуги;

• Зварювальний дріт для скріплення деталей, або зварювальний апарат, або клей «Холодна сварка». Всі ці елементи можна знайти в akvaplast.by за оптимальними цінами і відмінною якістю. Спочатку довгі прути слід зігнути дугами. Робити це краще удвох, поклавши прут на рівну поверхню і згинаючи його кінці в двох сторін. На наступному етапі дуги з’єднуються між собою поперечними елементами. Це відрізки металевих прутів, які просто розташовуються поперечно дуг і приварюються до них. Можна ці відрізки красиво зігнути або згорнути кільцями, і вже в такому вигляді приварити до дуг або примотати їх дротом.

Варіанти розташування арок. Ця конструкція може займати місце як відокремлений, так і служити частиною декоративного ансамблю.

1. Одиночне розташування.

Арка знаходиться в зоні відпочинку, наприклад, над лавкою, або обрамляє вхід на ділянку, перебуваючи поряд з хвірткою.

2. Почергове розташування арок.

Це дуже добре виглядає на прямий алеї. Якщо між арками розташувати лавки, то створюється враження алеї в красивому доглянутому парку.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.