Багет для натяжних стель – установка своїми рукамиКонструкція натяжних стель складається з декількох комплектуючих частин: полотна і спеціальної рейки, на яку воно повинно кріпитися по всьому периметру площі. Від якості рейки залежить багато чого. Багет забезпечує підтримку конструкції, він не дає полотну з часом провиснути, відкритися, і тим самим вберігає квартиру від заливання зверху, якщо у недбайливого сусіда ненавмисно прорветься труба. Тому необхідно дуже ретельно підійти до питання вибору самої рейки, стельовий багет для натяжних стель може бути різним, мати різну конфігурацію, і вибиратися в залежності від того, на яку поверхню його кріплять.

Види установочного каркаса
Монтажний стельовий елемент для натяжної стелі може бути виготовлений з алюмінієвого профілю або твердого ПВХ пластика. Налаштувати з них своїми руками нескладно.

з алюмінію
Конструкція кріплення ПВХ плівки

1 – Багет. 2 – Стельова плівка. 3 – Гарпун. 4 – Монтажна щілину.

Алюмінієвий багет дуже міцний і надійний. Він з’явився раніше пластика, тому багато фахівців звикли до його використання. Але він має цілу низку вагомих недоліків.

Алюмінієвий багет – дорогий матеріал, дуже важкий, тому при монтажі викликає певні труднощі. Його складно використовувати на криволінійних ділянках, тому майстрам доводиться його частково розпилювати, порушуючи цілісність профілю. До того ж, щоб вбити в алюмінієвий елемент саморізи, потрібно попередньо просвердлити в багеті дірки, а це зайва трата часу і зусиль.

з ПВХ
З появою пластикового каркасу все змінилося (див. Фото). Нова кріпильна рейка стала набагато легше і мобільніше. Вона прекрасно себе зарекомендувала при криволінійної геометрії простору, до того ж і коштує така рейка значно дешевше. Багато майстрів сьогодні вважають за краще вибирати саме багет з ПВХ – для натяжних стель він підходить просто ідеально.

Але справедливості заради треба відзначити і існуючі недоліки. При сильному натягу полотна стелі ПВХ рейка може прогинатися, а якщо при її виготовленні був використаний неякісний пластик, то і ламатися. Тому необхідно ретельно зважувати всі переваги і недоліки, і віддавати перевагу тому варіанту, застосування якого в кожному конкретному випадку буде виправдано.

Як встановити алюмінієвий або пластиковий каркас
Перед кріпленням алюмінієвого багета необхідно зробити розмітку, для цього за допомогою рівня викреслюється риса по всьому периметру приміщення, максимально близько до чорнової стелі, залишаючи зазор між ними, що дорівнює ширині самого профілю. Потім попередньо ще на підлозі в багеті просверливаются отвори під саморізи на відстані не більше 20 см один від одного.

Важливо пам’ятати! Відстань від краю профілю не повинно бути менше 5 см.

Потім стельовий алюмінієвий профіль кріпиться до стіни за допомогою саморізів або дюбелів, тут враховується те, з чого виготовлені стіни. Довжина профілю повинна рівнятися довжині стіни, важливо уникати швів і ломів. Краї профілю ріжуться під кутом у сорок п’ять градусів, щоб стики ідеально лягли один до одного.

Процес кріплення багета з ПВХ практично нічим не відрізняється від алюмінієвої рейки. Спочатку він підганяється під розміри конкретного приміщення, непотрібна довжина відпилюється за допомогою маятникової пилки. Для кріплення до стіни підійдуть дюбелі, виготовлені на нашому вітчизняному виробництві. Оптимальні розміри: довжина 30 мм, діаметр 6 мм.

Увага! Допускається кріплення багета з ПВХ за допомогою пневматичного пістолета і спеціальних скріпок.

Розрахувати кількість місць кріплення необхідно з урахуванням зусилля полотна стелі на відрив від багета ПВХ, рівного 60 кг / м п. Сьогодні фахівці віддають перевагу саме таким багет, вони не залишають після себе ніякого бруду, не бруднять саме полотно і легко монтуються.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.