Бандажні обгортання проти целюліту.Целюліт – офіційного статусу будь-яких захворювань у цієї неприємності – немає. Його поява пов’язана з рядом шкідливих процесів, які відбуваються в організмі. А це застій рідини, жирові відкладення, порушена мікроциркуляція крові, ослаблений тонус м’язів, крихкість капілярів …
І відповідальність за «апельсинову корочку» на стегнах несе тільки сама жінка, і не варто відмовлятися і говорити, що все пов’язано з несприятливим кліматом і екологією. Причина – небажання вести здоровий спосіб життя.
Отже, якщо вирішено сказати – «Прощай!» – ненависними бугорочки, то з цією проблемою можна легко впоратися за допомогою бандажної обгортання.
Обгортання – найпопулярніший і затребуваний метод, спрямований проти целюліту. Існує два види обгортань:
Класична процедура.
Шкіра очищається. Наноситься спеціальний засіб, що складається з активних компонентів, які підсилюють процес розщеплення жиру, так само, воно виводить токсини, покращує водно-сольовий обмін, підвищує тонус шкірного покриву. Засіб наноситься на півгодини = сорок хвилин.
- Бандажна процедура.
Так, життя не стоїть на місці. І, все більше косметичних кабінетів, пропонує жінкам пройти сеанс бандажної обгортання. Цей метод в кілька разів ефективніше класичної процедури.
По-перше, техніка нанесення: засіб наноситься не на шкіру, а на бандаж . Бандаж, чимось, нагадує щільний бинт.
Друге, бандаж можуть нанести на все тіло, за бажанням клієнтки.
Третє, за одну процедуру, виводяться надлишки рідини, продукти розпаду жирових клітин, зменшується відсоток «апельсинової корочки».
Четверте, після бандажної обгортання, на тіло наноситься терапевтичний «корсет» -крем. З його допомогою, дія обгортання продовжується на вісім годин!
Результат? Шкіра тонізується, набряки усуваються і робота йде на клітинному рівні. Кровотік посилений, прискорений і обмін речовин, нормалізується гормональний фон, що дуже важливо, так як целюліт може виникнути через гормонів …Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.