Чи не навісьте собі зайву програмуМожливо, в таблиці ми не привели то помилкове переконання, яке визначає події вашого життя. А таких окремих випадків буває безліч. Наприклад, дружина (домогосподарка) одного багатого бізнесмена соромилася витрачати гроші чоловіка, хоча він доручав їй облаштувати квартиру і забезпечити йому хороший побут. Тобто її помилкове переконання мало вигляд: «Мені соромно витрачати гроші чоловіка, це чужі гроші, я не заробила їх». В результаті колективного обговорення була вироблена афірмація, що знімає її проблему: «Чужих грошей не буває».

Після того, як ви склали потрібну аффирмацию, треба змусити її працювати, щоб вона витіснила наявне у вас помилкове переконання. Для цього потрібно або переписати аффирмацию не менше 500 разів, або повторювати її про себе протягом декількох годин (сумарно). Загальна кількість повторень афірмації має бути не менше 1000 разів — до тих пір, поки ви самі не повірите в неї.

Чи не навісьте собі зайву програму
Виробляючи свою власну аффирмацию, що не навісьте собі випадково іншу програму, яка може принести у ваше життя нові проблеми. Як це може статися?

pexels-leah-kelley-373465

Наприклад, ви патологічно чесні, що створює масу проблем в ваших справах: ви займаєтеся роздрібною торгівлею, але при цьому платите всі податки і навіть не вживаєте зусиль, щоб якось мінімізувати їх. У підсумку вся ваша торгівля не приносить ніякого доходу, хоча оборот може бути і дуже великим. Це викликає ваше невдоволення податками, урядом, життям і т.д.

Ваше помилкове переконання можна знайти в наведеній вище таблиці: «Нехай я буду бідним, але залишуся чесним». Якщо ваша чесність вже «дістала» вас, і ви хотіли б заробляти більше, нехай навіть не дуже чесно (як більшість з ваших колег), то ви можете придумати собі нову установку. Наприклад, це може бути твердження: «Я дозволяю собі заробляти гроші будь-якою ціною» або «Я долаю будь-які перешкоди на шляху до багатства».

Після самопрограмування за допомогою цих афірмації ви можете повністю змінити ставлення до життя і стати успішним підприємцем. Але якщо трохи «перебрати» з цієї внутрішньої роботою, то можна дійти до переконання типу «гроші не пахнуть», в результаті чого ви станете шукати найбільш ефективні шляхи заробляння грошей (мінімальні витрати при максимальному доході), нехай навіть пов’язані з великим ризиком. А ці шляхи відомі — торгівля наркотиками, зброєю, рекет і т.д. У підсумку замість патологічно чесного невдахи ви можете «дорости» до процвітаючого бандита.

Можливо, ми трохи перебільшують в цьому прикладі, і така зміна життєвих принципів навряд чи можлива під впливом тільки афірмації, але небезпека загнати себе з однієї крайності в іншу існує. Так що будьте обережніше при підборі нових тверджень.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!


Игры блог, автомобили. примеры на php.