Чи потрібно прощати боргиЩо робити, якщо вам не повертають борг
Як ви вже, напевно, здогадалися, підхід тут колишній. Перш за все, потрібно заспокоїтися і перестати переживати. Для цього, швидше за все, вам доведеться відмовитися від деяких ідей про самого себе.

Наприклад, якщо хтось не повертає борг, то ви повинні переглянути свою систему ідеалів, в тому числі свою думку про себе самого. Так вже ви розумні або досконалі, якщо дали гроші в борг людині, яка їх не повертає? Чи немає у вас надмірного довіри до людей, якщо вони вас обманюють? Чи немає у вас ідеалізації відносин між людьми, яка заважає вам твердо і в жорсткій формі вимагати свої гроші назад? Чи потрібні гроші вам самому, або ви тут же готові віддати їх іншим людям (які, можливо, не гідні отримання допомоги)? І так далі.

Таким чином, спочатку ми пропонуємо вам розібратися, які ідеали руйнує ваш боржник. І перестати переживати з цього приводу, тобто перекрити клапани свого «судини карми». Тоді ви станете бажані Вищим силам і, можливо, вони звернуть увагу на ваші прохання про повернення боргу. Не факт, що вони зможуть допомогти в досягненні саме цієї мети, але вирішити деякі ваші проблеми напевно помогут.

pexels-oziel-gómez-2846814

Чи потрібно прощати борги
Багато людей в якості способу захисту від переживань прощають борги тим, хто їх не повернув. В принципі, це непоганий спосіб — звичайно, якщо ви можете його собі дозволити. Якщо ж ви віддали свої останні гроші партнеру для розвитку бізнесу, а він не збирається їх повертати, то до прощення тут далеко.

Коли ж прощення боргу є кращим виходом? На нашу думку, в двох випадках.

По-перше, коли вашого боржника немає в межах досяжності (помер, зник) або коли він гол, як сокіл. Тобто його можна бачити і з ним можна розмовляти, але у нього немає нічого, крім дружини і двох-трьох голодних дітей. А якщо взяти у нього годі й чекати повернення боргу в доступному для огляду майбутньому не доводиться, то навіщо переживати (з приводу його злиднів або власної дурості, все одно)? Переживаннями справі не допоможеш, скоріше навпаки.

Кращий вихід в такій ситуації — пробачити борг цієї людини і забути про свої гроші. Вважайте, що ви пожертвували гроші цього невдасі, тобто скоїли милосердний вчинок. Або порахуйте, що ви своїми грошима оплатили урок, який дала вам життя. Суть уроку полягала в «лікуванні» вас від надмірної довірливості, схильності піддаватися на вмовляння інших людей і так далі. Загалом, постарайтеся по максимуму винести урок з тієї ситуації, в якій ви опинилися. А ваші гроші є плата за отриманий урок. І надалі намагайтеся не потрапляти в подібні ситуації.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!


Игры блог, автомобили. примеры на php.