Де ви, мої грошики?На цьому ми закінчуємо розгляд афірмації і переходимо до підведення підсумків.

ПІДСУМКИ
1. Для позбавлення від негативних програм з вашого підсвідомості ми пропонуємо використовувати перекодування спогадів і афірмації.

2. Якщо ви зможете точно пригадати, за яких обставин отримали негативну програму, то потрібно подумки перекодувати її.

3. Якщо згадати момент отримання негативної програми неможливо, то необхідно скласти аффирмацию, протилежну за змістом цьому негативному твердженням. Цю аффирмацию потрібно подумки повторити кілька тисяч разів.

4. При складанні афірмації потрібно виключити можливість отримання іншої негативної программи.

2.2 Де ви, мої грошики?
Думка не вільна, якщо нею не можна заробити на життя.

pexels-rikka-ameboshi-3358707

Б. Рассел

У цьому розділі книги ми хотіли б переконати читача дивну, на перший погляд, думка: гроші люблять тільки тих, хто їх любить!

Чи любите ви гроші
Можливо, ви скажете, що ж тут дивного, все і так очевидно? А якщо вам це очевидно, то оціните, чи люблять гроші вас? Тобто, чи легко вони до вас приходять? У достатній кількості? Затримуються чи у вас?

І, з іншого боку, чи любите ви гроші? Чи виникає у вас почуття жалю, коли ви їх кому-то віддаєте? Бережете ви їх? Боріться за них? Насолоджуєтеся їх наявністю? Чи отримуєте задоволення, коли тримаєте їх в руках або коли витрачаєте на свої потреби? Чи відчуваєте дискомфорт, коли розлучаєтеся з ними? І так далі.

Загалом, можна задати ще безліч додаткових питань, так чи інакше розкривають ваше ставлення до грошей. Але найпершим, з якого випливають або позитивні, або негативні (для вас, природно) наслідки, є питання про те, чи любите ви гроші. Тому що, якщо ви їх не любите, то, швидше за все, їх у вас не буде. Ця любов може бути тільки взаємною.

Хоча, звичайно, крім любові, до грошей може бути і інше ставлення. Наприклад, гроші можуть бути інструментом, предметом роботи (для банкірів, учасників фондового ринку). І тоді, можливо, вони будуть протікати повз вас незалежно від любові до них. Але якщо ви працюєте в банківській системі і байдужі до грошей, то навряд чи станете успішним банкіром, оскільки будь-який бізнес вимагає повної самовіддачі і азарту.

Тому, якщо ви хочете стати забезпеченою людиною, ви повинні полюбити гроші.

Що це за любов?Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.