Дизайн стель з гіпсокартону: різні варіанти для кімнатСтелі можуть істотно змінити зовнішній вигляд приміщення. Тому дизайн стель з гіпсокартону є дуже важливою складовою загального вигляду вашої квартири. Деякі варіанти дизайну ми розглянемо нижче.

pexels-photo-262048Спальня
Дизайн гіпсокартонних стель в різних кімнатах квартири

Стеля в спальні для дівчинки

Звичний рівна стеля в спальні – це класика радянського домострою і не буде нічого поганого в тому, якщо він таким і залишиться, особливо коли висота приміщення не дозволяє опустити кілька рівнів. Але в таких випадках дизайн стелі з гіпсокартону в спальні можна скласти за допомогою світла і кольору.

Так як стеля в спальні зроблений з гіпсокартону, то в нього можна вставляти точкові світильники, як доповнення до основного висвітлення. Точкових світильників може бути будь-яка кількість, найголовніше, щоб це не виглядало недоладно, а надлишку освітлення від таких світильників не буває, та й електроенергії вони витрачають небагато.

Для підвісних стель в кілька рівнів світло може стати основним компонентом дизайну, але не слід забувати про те, що в спальні світло повинне бути м’яким, не викликає роздратування. Постарайтеся, щоб освітлення включалося декількома вимикачами, а не все відразу.

Кольорове рішення в спальні має бути м’яким і комфортним, а це можливо завдяки теплих кольорів. Також не слід застосовувати в спальні насичені і контрастні кольори, так як ця кімната призначена для відпочинку.

pexels-photo-1454805Кухня
Дизайн гіпсокартонних стель в різних кімнатах квартири

Підвісні стелі на кухні

Дизайн гіпсокартонних стель на кухні також можна будувати на рівнях, світло і колір. Якщо дозволяє висота кімнати, то можна зробити кілька рівнів, що буде сприяти різноманітності в застосуванні гри світла і кольору.

При світловому оформленні на кухні слід врахувати, що вам необхідно добре освітити робочий і обідній стіл, але при цьому треба створити можливість м’якого освітлення. Зробити це можна, включаючи і вимикаючи різні групи світильників в кухні.

На кухні будуть доречні яскраві і насичені кольори, але тим не менш не слід застосовувати контрастні поєднання. Переважання червоного кольору буде сприяти посиленню травлення.

Необхідно обов’язково враховувати розміри кухонного простору. Якщо вони не дуже великі, то від багаторівневої стельової конструкції краще відмовитися. На кухні це буде виглядати безглуздо. Але так як посиленому мусується тема – стелі з гіпсокартону з освітленням, то в кухні це один з найважливіших пунктів. Вже було сказано про те, що важливі зони (робоча і обідня) повинні добре висвітлюватися. Обідню можна висвітлювати зі стелі, а ось робочу на кухні найкраще підсвічувати з підвісних шаф.

pexels-photo-1669799Вітальня
Щоб скласти дизайн гіпсокартонних стель для вітальні вам необхідно вирішити питання з інтер’єром цієї кімнати і з тим настроєм, який ви хочете поставити. Якщо дозволяє висота кімнати в вітальні, то, безумовно, краще зробити кілька рівнів. Використовуючи люстру, точкові світильники і світяться шнури, можна домогтися казкової гри світла. Так як у вітальні досить багато простору, то і розмах цієї гри може бути грандіозним.

У вітальні можна використовувати найрізноманітніші сміливі рішення з кольором, дотримуючись неконтрастних поєднань. Стеля може бути пофарбований як в насичені, так і в бляклі кольори – все залежить від стін і інтер’єру, а також стилю вітальні.

Але враховуйте той момент, що виглядати занадто по-чудернацьки – це поганий тон. Звичайно, якщо ви власник великого будинку, то в вітальні можна використовувати різні стилі. Наприклад, бароко.

Дитяча
Всім відомо, що для дитячого розвитку необхідно то, на що дитина буде звертати увагу. Стелі в дитячій будуть хороші, якщо вони привернуть увагу дитини. Наприклад, зірки завжди зацікавить дітей. Такого ефекту можна домогтися за допомогою розмальовки або точкових світильників.

На стелі дитячої кімнати можливі і інші малюнки, але вони не повинні бути агресивними. Знову ж уникайте контрастних сполучень кольору в дитячій, а також переважання синього і фіолетового. Їх переважна кількість негативно позначається на настрої і може викликати депресію.

Взагалі, в дитячій треба все проводити акуратно. І стеля в цьому плані не став винятком. Яскраві фарби на ньому ні до чого. Звичайно, можна зобразити на ньому картини, але це підійде для малюків, вони для дитячої психіки не перешкода. А ось для підлітків в дитячій кімнаті краще всього використовувати однотонність стелі. Для таких дітей важливий об’єкт розглядання – стіна. Тому найчастіше в дитячій для підлітків оформляють саме стіну. До речі, підлітки самі її зможуть оформити, використовуючи постери і плакати. Так що за дизайн дитячої кімнати вам не доведеться переживати.

Передпокій
Приміщення досить-таки невелика, тому стелі в прихожей повинні бути світлими, що віртуально збільшить розміри приміщення. Для цього підходять холодні кольори, які створюють іОставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.