Дворівневі стелі з гіпсокартону: фото монтажу конструкціїpexels-photo-2747901Якщо говорити про підвісних гіпсокартонних стелях, то необхідно відразу ж розділити їх на дві категорії. Це стелі однорівневі і багаторівневі. Так ось дворівневі стелі з гіпсокартону відносяться до другої категорії, вони ж вважаються як самі презентабельні, тому що за допомогою даної конструкції можна добитися різноманітності дизайну будь-якого стелі.

А якщо додати в таку стелю і підсвічування, то можливості змінити дизайн збільшується в кілька разів. Звідси і така велика затребуваність саме дворівневих стель з гіпсокартону з підсвічуванням.

Але підвісні гіпсокартонні стелі відрізняються не тільки красою і вишуканістю, а й великою функціональністю. Зауважимо, що даний вид дозволяє заховати всі комунікаційні мережі, які необхідно провести в кімнаті.
До того ж необхідно сказати, що серед безлічі способів обробки саме гіпсокартонна стеля відрізняється низькою собівартістю. І ще один момент, про який потрібно нагадати – монтажні роботи по установці гіпсокартонної підвісної стелі – процес нескладний, тому зробити його своїми руками – не дуже велика проблема.

Отже, вирішуємо питання, як зробити стелю з гіпсокартонних листів, до того ж дворівневий, не використовуючи кваліфіковану допомогу фахівців з боку. Все, як завжди, починається з дизайн-проекту і розмітки. І тут дуже важливим моментом є той факт, що стеля доведеться розбити на два яруси, кожен з яких доведеться зводити окремо. Тобто верхній рівень – це традиційний однорівневий стелю, а нижній ярус – це додаток до верхнього, але він теж являє собою однорівневу конструкцію, тільки певної конфігурації, закладеної в дизайн-проект.

Розмітка, монтаж каркаса і гіпсокартону першого рівня
Насамперед наноситься розмітка верхнього ярусу. Для цього проводиться точний контур по всьому периметру приміщення на певній висоті, яка буде визначати поверхню стелі. Площина повинна бути строго горизонтальною. Для цього можна використовувати кілька способів, але найпростіший – це застосувати лазерний рівень.

Потім по всьому периметру під базовим стелею точно по проведеної розмітці, згідно дизайн-проекту, встановлюються напрямні металеві профілі. Їх кріплення здійснюється саморізами. Потім необхідно встановити і закріпити стельові профілі, які фіксуються до самої стелі за допомогою спеціальних підвісів. Найкраще використовувати регулюють підвіси, якими легко буде виставити профілі за рівнем.

Отже, підвіси кріпляться до стелі за допомогою саморізів. Крок їх установки розташований в діапазоні 50-60 сантиметрів уздовж укладання стельових профілів. Також необхідно звернути увагу на крок установки самих профілів, який зазвичай становить 30-40 сантиметрів. Якщо приміщення досить велике, то поздовжні стельові профілі скріплюються між собою поперечиною з того ж профілю.

Потім укладаються гіпсокартонні листи, які кріпляться до каркаса саморізами (див. Фото і відео). Перший ярус, він же верхній, готовий. Можна приступати до монтажу каркасу другого ярусу.

Розмітка, монтаж каркаса і гіпсокартону другого рівня
І тут доведеться звернути особливу увагу на конфігурацію нижнього рівня підвісної стелі (знову строго по дизайн-проекту). Прямолінійні деталі каркаса встановити просто, а от з криволінійними доведеться повозитися.

Основна складність полягає в тому, що профілі необхідно правильно і точно підрізати, щоб вони могли гнутися і приймати певні необхідні форми. Для цього зазвичай підрізування роблять в декількох місцях у вигляді вирізаного трикутника, але підрізування проводять на дві третини від загальної ширини профілю. За цим вирізам металевий профіль легко згинається. На відео це добре видно.

Якщо другий ярус стелі починається зі стіни, то напрямні профілі кріпляться саме до неї. У випадку з центральним розміщенням другого ярусу, що буває вкрай рідко, кріплення здійснюється до гіпсокартону першого верхнього ярусу. Звідси і вимога до каркасу верхнього ярусу, який повинен бути дуже надійним.

Після того як каркас другого рівня стелі буде готовий, можна приступати до його обшивці листами гіпсокартону. Технологія та сама, що і в першому варіанті. Але найскладніший процес, у всякому разі, про це говорять багато господарів квартир, який проводять установку дворівневих стель своїми руками – це обшивка торцевого боку межуровневого простору.

Чому? Та тому що це пов’язано з фігурною поверхнею. Але тут ніяких складнощів немає. Для цього необхідно з цілісного листа гіпсокартону вирізати смугу точно за розміром. Потім цей елемент змочують водою, використовуючи губку. Дається час на те, щоб матеріал добре просочився.

Після цього гіпсокартон стане податливим і гнучким. Все, встановлюйте його за місцем, кріпіть до каркасу саморізами. Коли гіпсокартон просохне – це буде все той же міцний і надійний матеріал. Таким способом можна створити будь-яку криву поверхню.

Що залишається? Закрити стики між листами, встановити світильники, прогрунтувати поверхню і нанести фінішну обробку на поверхню стелі. Таким стелею можна створити будь-який дизайн цього елементу приміщення. Зверніть увагу – на цій сторінці ми встановили відео, яке покаже, як правильно зробити дворівнева стеля з гіпсокартону своїми руками. Це своєрідна інструкція до застосування.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.