Дзеркало для ванної з підсвічуванням: розглянемо кілька варіантівЯким би неординарним дизайном ви не зробили інтер’єр ванної кімнати, але ніколи не досягнете естетичного його сприйняття без добре спланованої освітленості. Цей закон вже давно для себе вивели професійні дизайнери, які відносяться до даного показника з усією відповідальністю, намагаючись створювати освітлення таким чином, щоб воно було не дуже яскравим, але в той же час не затемняло зони або весь простір приміщення. Що сьогодні пропонують професіонали в плані освітленості ванної кімнати?

Варіантів в принципі не так вже й багато. І один з основних – це дзеркало з підсвічуванням і розеткою. Для багатьох може здатися, що цього освітлення не буде достатньо для всього обсягу. Це буде вірно тільки для ванних, які мають великі габаритні розміри. Тут доведеться зробити зонування всього простір з установкою зонованого освітлення. Тобто для кожної ділянки доведеться встановити свій світильник. Таких ділянок або зон у великих ванних зазвичай три:

зона ванни;
раковини;
унітазу.
Саме тут доведеться встановлювати світильники. Але якщо з ванною і унітазом зрозуміло, тобто вид світильника звичайний, то для раковини найкращим варіантом буде установка дзеркала з підсвічуванням, так би мовити два в одному. Це і практично, і функціонально, і красиво, тим більше різноманітність даного виду дзеркал настільки величезна, що завжди можна підібрати точно під дизайн, який вирішено робити тут.

А якщо розмова вести про стандартні невеликих ванних кімнатах, то дзеркало з підсвічуванням і розеткою буде досить в плані висвітлення кімнати. Правда, тут все буде залежати від потужності джерела світла. Фахівці рекомендують 300-400 люкс, як найоптимальніший діапазон світловий потужності, при якому зручно і робити макіяж, і голитися, і зачісуватися. Тому сучасні виробники намагаються в виробництві приймати саме ці показники. Тому встановлюючи дзеркало з підсвічуванням або шафа-дзеркало, ви можете бути впевненими, що приміщення ванної буде освітлено за всіма канонами, які включають в себе естетику, правильну освітленість і розсіювання.

pexels-max-vakhtbovych-6198661

Планування
Коли вирішується питання дизайну ванної кімнати, доводиться враховувати досить великий діапазон призначень кожного кубічного сантиметра обсягу. Це дозволить спланувати його таким чином, щоб освітленість простору була ідеальною. Зрештою, це дозволить правильно підібрати і згенерувати масу ідей, де вона, тобто освітленість, зіграє одну з важливих ролей. Наприклад, якщо в ванній кімнаті встановлено дві раковини, то, який вид освітлення встановлювати в даній ситуації: на кожну раковину окремо або спільне джерело світла на дві одночасно. Це не тільки вибір, це відразу дві ідеї, який кожен втілює відповідно до своїх смакових пристрастей. І тут, як не можна краще. Підійдуть саме дзеркала з підсвічуванням. Відмінний варіант.

Правда, є чимало дизайнерів, які дотримуються трохи інших позицій. Вони запевняють, що центральне освітлення повинно бути обов’язковим, тобто у ванній кімнаті обов’язково повинен бути встановлений світильник з яскравим розсіює світлом. І якщо ванна велика, то навіть його не буде достатньо, тому зонірованноє освітлення доведеться робити все одно. А ось якщо кімната маленька, то центральний світильник буде достатній. Єдиний спірний момент, де його встановити. І тут, як запевняють фахівці, оптимальним варіантом буде ділянку над дзеркалом.

Повертаючись до зонувати висвітлення, необхідно зробити одне зауваження. Воно повинно бути спрямованим, тобто підкреслювати ті елементи дизайну, які в першу чергу необхідно виділити. Наприклад, полички, ніші, картини або наклейки. А знаєте чому? Вся справа в тому, що ванна кімната часом використовується не тільки як МИЙНА або манікюрна, тут можна просто розслабитися, а світло, як ви самі розумієте, в такій ситуації відіграє важливу роль. Зміна його яскравості під певний настрій – ось до чого веде зонірованноє розташування світильників.

І це ще не все. Часто визначити кордон між звичайним і шикарним не завжди виходить. Це пов’язано все з тим же місцем розташування джерел світла. Встановили їх неправильно, отримали стандартний варіант, де звичайні відтінки і забарвлення, відблиски і відблиски. Зробили за всіма канонами, отримали ідеальний варіант, де все розподілено по поличках, так би мовити, в шикарному варіанті. Тому все частіше фахівці пропонують використовувати спеціальні запрограмовані панелі управління, за допомогою яких можна створювати більш складні світлові ефекти.

Дзеркала з підсвічуванням

І все ж найбільш затребуваним видом освітлення ванної кімнати є підсвічені дзеркала. Яких тільки форм і конструкцій не пропонують сучасні виробники. Різноманітність насправді величезна. Але, як це буває, нова тенденція у виробництві стала предлагати моду і стильовий напрям дизайну ванних кімнат. Сьогодні це вбудовуються в скляні полички світлові елементи. Це абсолютно новий підхід до висвітлення приміщень. Тут необхідно зазначити ефективність розсіювання світла, підкреслення аксесуарів, розташованих на полиці. І якщо таке дзеркало відноситься до преміум-класу, то будьте впевнені, що скляна поличка не нагріватиметься, на ній можна зберігати навіть крему.

Сучасні дзеркала з підсвічуванням забезпечуються спеціальними реле, яким можна регулювати не тільки яскравість світла, але і частоту підсвічування. Це дуже вигідно в тому плані, коли наноситься макіяж. Тобто його можна побачити в штучному освітленні і в природному.

Світло для мрійливих осіб
Романтики намагаються обставити своє житло таким чином, щоб в ньому можна було б перебувати постійно в мріях і мареннях. Це в повній мірі стосується ванної кімнати. І тут освітлення буде відігравати серйозну роль. Звичайно, ніщо не замінить природного вогню або сонячного світла, тому для романтичних осіб пропонуються приховані світильники, які, наприклад, підкреслюють форми ванни або раковини, дзеркала або вікна. Але при цьому використовуються свічки, розставлені по всій кімнаті. Відкритий вогонь, незвичайне підсвічування, і все це відбивається в площині дзеркала. Романтика.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.