Еліптичні відбортовані днища: області застосування, виробництвоЕліптичні днища завдяки унікальній форе отримали широке розповсюдження. У промислових сферах їх частка становить 95%. Еліпс, що переходить в прямі стінки забезпечує максимальну простоту і високу швидкість монтажу. Вимоги до даних виробів регламентуються ГОСТом 6533-78. Згідно з ним, днища обов’язково піддаються отбортіровке.

Чому так важливо виробництво днищ еліптичної форми
Еліптичні днища виступають важливою частиною систем, що працюють під високим тиском. Їх основне завдання полягає в розподілі навантажень.

Основними галузями використання даних предметів визнані:

машинобудування;
виробництво вагонів-цистерн;
облаштування нафтосховищ, виготовлення корпусів потужних фільтрів;
виробництво промислових ємностей для спирту, харчових продуктів;
оснащення трубопровідних систем різного призначення.

Методика виробництва днищ регламентована стандартом. За вимогами замовників виробник виконує додаткову обробку. Вона полягає в термічній загартуванню, радіологічному, ультразвуковому контролі, струменевим впливі, шліфовці, різанні отворів і т. Д.

Особливості та характеристики еліптичних днищ:

Стандартизація виробництва дозволяє отримувати днища найбільш затребуваних типорозмірів. У ряді випадків вони виготовляються за індивідуальними схемами замовника. Але завжди глибина виробів становить три чверті від їх діаметра. Це умова необхідна для рівномірного розподілу навантажень. Високі борти потрібні для зручного приварювання днищ до резервуарів або частинам трубопроводу.

Виготовлення може здійснюватися звареним або штампованим способом. Вибір технології залежить від діаметра майбутніх виробів. Так, днища з параметрами від 40 до 120 мм отримують методом зварювання. В даному випадку використовується сталь товщиною в 6 мм. Великі вироби до 4 000 мм виробляють технологією штампування. Максимальна товщина стали досягає 8 мм. Виробник застосовує різні види сплавів. Нержавіюча і вуглецева необхідні для агресивних умов експлуатації. Отбортіровка, полірування, фарбування покращують зовнішні характеристики виробів.

Індивідуальне виробництво днищ актуально для вирішення нестандартних завдань. Для його реалізації потрібно підготувати креслення, технологічне завдання, вказати максимальний тиск, кліматичні особливості експлуатації, типи середовищ.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.