Глянцеві натяжні стелі – що це таке, відгуки покупцівpexels-photo-534151ПВХ натяжні стелі виготовляються під індивідуальне замовлення, тобто за розмірами кімнати або ж у випадках з фігурними і багаторівневими стелями, по величині будь-якої площі, де буде натягатися полотно ПВХ. Вінілові полотна бувають трьох типів:

сатинові;
матові;
глянцеві.
Вініловий матеріал складається з смуг полівінілхлориду шириною від одного до трьох метрів, зварених між собою. Що це таке – зварені полотна ПВХ? Сварка відбувається за допомогою верстатів ТВЧ. Ці верстати дозволяють на молекулярному рівні розігрівати складу ПВХ до певної температури. Розігріті таким чином шви туляться один до одного з заданим тиском. Процес зварювання проводиться спеціальними електродами у вигляді преса. При цьому утворюється монолітний стик, який неозброєним оком практично не видно.

Глянцеві натяжні стелі – головні особливості
Головна особливість такого стелі – це сліпуча дзеркальна поверхня. Полівінілхлоридне покриття може бути різного кольору, але ідеально гладка, дзеркальна поверхня залишається незмінною в будь-якому випадку. З точки зору дизайну така поверхня дуже приваблива і дозволяє, особливо у випадку з фігурними стелями, домогтися дуже цікавих поєднань і композицій.

Завдяки дзеркальній поверхні полотнища стелі кімната буде здаватися більше своїх розмірів, так як поверхня в цьому випадку буде відображатися світло. Для приміщень невеликого розміру, а також приміщень з малою кількістю світла цей варіант буде найвигіднішим. Правда, в спальних кімнатах їх використовувати не рекомендують. Вся справа в відблисках і відображеннях світла, які заважають відпочивати.

Основним недоліком вінілових стель є факт видимості зварювального шва. Але і цього недоліку можна уникнути. Сучасна промисловість навчилася робити глянцеві натяжні стелі безшовними.

Які краще – робимо правильний вибір
Хочеться звернути увагу на такого виробника, як Китай. Незважаючи на те що словосполучення «зроблено в Китаї» стало синонімом словосполучення «поганий або дешевий товар», натяжні стелі, вироблені цій країні, дуже високої якості. Крім якості полотна дуже вигідні і його розміри. Полотна випускаються від 3,2 до 5,5 метра в ширину. Такі розміри дозволяють монтувати безшовні глянцеві натяжні стелі практично в будь-яких стандартних кімнаті. До речі, бесшовность полотна забезпечує монолітність структури самої стельової поверхні. А це в деяких випадках рятує дизайн кімнати.

Не можна такого сказати про російських виробників. Ширина полотна, що випускається в Росії, становить не більше 1,3-1,4 метра. Сам полівінілхлорид товщий, ніж у зарубіжних виробників, що впливає на масу вироби. Через тяжкості полотна можуть утворюватися провіси, а через товщину полотна і щільності шов виходить більш грубий і може розходитися.

Але не все так погано. Низька вартість російських полівінілхлоридних стель з лишком виправдовує їх низьку якість. Слід враховувати і те, що Росія не так давно на ринку полівінілхлоридних натяжних стель і в недалекому майбутньому можна сподіватися на випуск виробів більш високої якості за вартістю нижче, ніж імпортні вироби такого ж роду.

Не будемо пригнічувати ситуацію. Уже в даний час російські виробники готові запропонувати високоякісний матеріал. Оновлені виробничі потужності, де використовується високотехнологічне обладнання, високоякісна сировина, кваліфіковані працівники та інші критерії випуску якісної продукції. Все це вже є на російських заводах. Зате ціна вироби набагато нижче, адже додаткові витратні статті в собівартості товару відсутні. Це транспортування, складські витрати, митні збори та інші дрібниці.

Відрізняються гарною якістю італійські, німецькі та французькі ПВХ стелі. Хоча полотна полівінілхлориду не досягають тієї ширини, яку роблять в Китаї, все одно сам матеріал дуже високої якості і шви на такому матеріалі на глянцевих стелях майже непомітні. Не будемо розхвалювати натяжні стелі зарубіжних виробників, їх якість давно відомо. І хоча ціна матеріалу досить висока, на російському будівельному ринку європейські натяжні стелі в її великій популярності. Правда, для громадян із середнім рівнем достатку вони не по кишені. І не треба, є і вітчизняні матеріали, які не гірше.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.