Граніт, мармур – популярні матеріалиГраніт, мармур та інші камені – популярні матеріали при будівельних і оздоблювальних роботах, які використовуються в якості декоративного оформлення будівель. Все частіше їх можна побачити на фасадах московських новобудов, такі кваріра користуються великим попитом, і високою ціною. Але ціна не зупиняє покупців, такі квартири – це гідне вкладення грошей.

Банки охоно надають іпотечний кредит для покупки квартир в таких новобудовах. У той же час це складні матеріали, і вони мають особливості, які можуть оцінити лише фахівці. Тому замовнику або навіть архітекторові іноді буває складно оцінити технічну можливість використання облицювальний матеріал з каменю, який підходить за своїми естетичними властивостями для конкретного завдання.

pexels-photo-4203071З натурального каменю виробляють декоративні ступені, облицювання, підвіконня, бордюри, підлоги, плитки і т. Д. Також всім відомо застосування мармуру і граніту для виготовлення ритуальних виробів. Пам’ятники з граніту або мармуру, які робить Іван Коржев, не тільки виглядають набагато солідніше, але і дуже довго служать при мінімальному догляді. Але для того, щоб будь-які декоративні елементи з каменю прослужили достатню кількість часу, необхідно правильно вибрати саме ту породу каменя, яка буде повністю підходити для вашого будинку.

Асортимент натурального каменю, які пропонують будівельні і торгові компанії, досить різноманітний. Крім уже згаданих мармуру і граніту, це травертин, вапняк, туф, доломіт і інші породи. Як же грамотно вибрати породу каменя, яка буде не тільки прекрасно вписуватися в інтер’єр приміщення або оформляти зовнішній вигляд будівлі, але і підійде за технічними характеристиками? Для початку потрібно отримати інформацію про всі доступні вам за ціною породах: їх властивості, експлуатаційні характеристики, скільки часу вони служать, достоїнства і недоліки, особливості догляду т. Д. Наприклад, граніт відрізняється стійкістю до частих перепадів температури і вологості без значної зміни розмірів. Це робить його прекрасним матеріалом для використання в якості зовнішнього облицювання, а також у вологих приміщеннях і в якості облицювання на кухні в безпосередній близькості з плитою. Мармурове оформлення також досить поширене у ванних кімнатах, цей камінь дуже красиво виглядає на стінах і на підлозі. Але недолік мармуру в тому, що це відносно м’яка порода натурального каменю, тому його потрібно регулярно обробляти спеціальними засобами. В іншому випадку він швидко втратить вигляд і потребують більш глибокої обробки.

Коли ви вже достатньо ознайомилися з породою, подумайте, чи зможете ви використовувати спеціальні засоби по догляду за нею, оціните характеристики об’єктів, які ви збираєтеся обробляти каменем, і порівняйте їх умови з технічними характеристиками каменю.

Таким чином, при виборі натурального каменю потрібно спочатку зважити всі “за” і “проти” і тільки після цього починати розробку проекту і закуповувати матеріал. При цьому потрібно звертатися в солідну фірму з реалізації виробів з каменю, яка зможе надати не тільки прайс-листи, але і повну технічну інформацію, фотографії об’єктів і різних виробів, а також грамотну консультацію фахівців.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.