Клінкер і дібонд для оздоблення фасадуКлінкер – це особливий підвид кераміки, застосовуваний в якості оздоблювального матеріалу. Властивості клінкеру роблять його найкращим матеріалом для обробки будинку зовні, наприклад фасадів. Сьогодні він є одним з найстаріших, надійних і елітних будівельних матеріалів. Клінкер сам по собі досить міцний матеріал, який витримує випробування часом. У багатьох європейських містах збереглися будинки і площі, які були облицьовані клінкером ще в середні століття.
Весь секрет полягає в сировині і технології виробництва клінкерної плитки. Для виготовлення клінкера застосовують тільки чисту глину, без різного роду домішок. Проводиться він в печах, при дуже високих температурах, не нижче 1500 градусів. Все це дає клінкеру низьке вологопоглинання, що призводить до високої морозостійкості. Крім цього клінкер дуже міцний. Дуже часто його використовують при облицюванні камінів, так він витримує температури понад 1000 градусів.
Завдяки тому, що в процесі виробництва використовують натуральні матеріали і комбінують різні температурні режими, клінкеру притаманне збереження первозданного вигляду. Як вже говорилося вище властивості клінкеру такі, що він практично вічний, має високий клас зносостійкості і особливою міцністю. Крім цього, він володіє прекрасним естетичним виглядом.
Саме завдяки цим якостям клінкер залишається одним з найпопулярніших і затребуваних будівельних матеріалів в нашій країні. Єдиний недолік клінкеру, якщо можна так сказати, це його досить висока ціна в порівнянні з тією ж керамічною плиткою. Тому, перш ніж запланувати клінкер в своїй кошторисі уточніть його вартість.
Дібонд для оздоблення фасаду та його особливості
Це матеріал високої якості, він являє собою дві алюмінієві, мають товщину 0,4 мм, пластини, між якими знаходиться поліетиленова плівка. Переваги панелей з дібонда:
– дібонда здатний витримувати будь-які погодні умови.
– Такі конструкції надзвичайно легкі.
– дібонда володіє вогнетривкими властивостями.
– Оздоблення дібонда дозволяє оновлювати фасадне покриття через чверть століття.
– Конструкція дібонда легко монтується.
– дібонда різноманітний в відтінках, кольорах.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.