Конструкція шарошечного долотаЛапи, зі змонтованими на них шарошками, вставляються в пази, які розташовані на нижній частині корпусу. Лапи приварюються до корпусу за допомогою міцних зварних швів.

style = “display: block”
data-ad-client = “ca-pub-4035227285077026″
data-ad-slot = “4914133723”
data-ad-format = “auto”
data-full-width-responsive = “true”>

Велика частина трьохшарошкових доліт виконана секційно. Шарошечне долото (секційне) зібрано по всьому зовнішньому контуру поверхонь, що сполучаються із секцій. Верхні сегментні частини, при цьому утворюють приєднувальну головку. На приєднувальних голівці нарізається конічна зовнішня різьба. В результаті зварювання лап, середня частина долота становить єдиний цілий елемент. Зовні, на поверхні лап, передбачаються кромки, ребра жорсткості, припливи і округлі напівциліндричні припливи під промивні сопла.

Сопла в корпусі долота закріплені утримує замком. Зазор між внутрішньою стінкою порожнини і соплом герметизується за допомогою гумового ущільнення. Козирок лапи захищають антиабразивним покриттям, яке наближене до тильної частини шарошки (зворотний конус) і її торця. На зворотному конусі шарошки теж наплавляється захисне покриття.

Вершина першої шарошки називається лопаткою, і виконується з лопатоподібних елементами.

Породоразрушающие елементи, розташовані приблизно по одному колі – це вінець. Вінець, який знаходиться на периферії шарошки – це периферійний (калібруючий) вінець; він не просто поглиблює забій, але також калібрує стінку свердловини. Прівершінной і середні вінці – це основні вінці.

Конічні поверхні, які знаходяться не на тильній, а ближче до вершини, на передній стороні шарошки, умовно називаються основними конусами. Побудова шарошки починається від основних конусів. Існують також додаткові (проміжні) конуси, які в двох і трьохшарошкових долотах, розташовані між основним і зворотним конусами.

Частина конуса шарошки, яка розташована між двома вінцями – це Межвенцовая розточування. Межвенцовая розточування може бути виконана як вузьке поглиблення між венцових пасками; в цьому випадку вона називається кільцевою канавкою.

У разі якщо породоразрушающий елемент шарошки сталевий, вифрезерований, то його зазвичай називають зубом або зубцем. Якщо породоразрушающий елемент вставною твердосплавний, то його зазвичай називають зубком або штирем. Поглиблення, яке розташоване між двома зубами на маковиці одній називається виїмкою. Нижня частина зуба називається підставою, а верхня вершиною.

Поверхня зуба, яка звернена до периферії називається “зовнішньою стороною зуба”. Поверхня зуба, яка звернена до врешіне називається “внутрішньою стороною зуба”. Поверхня зуба, яка звернена у напрямку обертання шарошки називається “набігає (передній) гранню”. Поверхня зуба, яка спрямована в протилежний бік обертання шарошки називається “тильної (задньої) гранню”.

Швидкозношувані елементи долота, а також робочі поверхні фрезерованих зубів наплавляються антиабразивним покриттям.

На верхньому торці приєднувальних головки вибивається типорозмір долота, його тип, заводський номер, і номер партії.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.