Котельні труби та напрями їх використанняДля виготовлення і ремонту котлів опалення використовуються спеціальні котельні труби, здатні працювати при підвищеному робочому тиску і при надкритичних температурах теплоносія, тому до їх технічним характеристикам і параметрам пред’являються підвищені вимоги.

Технології виготовлення і характеристики

Трубопрокат виготовляється зі стійких до корозії сталей, які гарантують його тривалу і безпроблемну службу. Вибір певної марки стали залежить від конфігурації і умов експлуатації прокату (діапазону температури і робочого тиску).

Труби з нержавіючих і корозійно-стійких сталей мають стійкість до утворення корозії і конденсату, прості в монтажі та технічному обслуговуванні, мають високу механічну міцність, довгим терміном служби, інертністю до перепадів температур. Стійкість нержавіючої сталі до нагрівання дозволяє її використовувати для котелень і димохідних труб з мінімальною товщиною стінки.

У продажу можна знайти і купити металопрокат, вироблений за технологіями гарячої і холодної деформації:
– пресування;
– редукування;
– формування.

Після виготовлення трубопрокат проходить обов’язкові контрольні випробування і ультразвуковий контроль для перевірки їх відповідності регламентованим стандартом параметрам. Після проведення всіх контрольних заходів на труби наноситься маркування (фарбою певного відтінку фарбується торець, при його невеликій товщині – по всій довжині вироби наноситься різнобарвна лінія).

Труби гарячодеформовані випускаються з зовнішнім діаметром, що варіюється від 57 до 426 мм. Холоднодеформовані вироби трубного прокату випускаються з меншим діаметром, він варіюється від 10 до 76 мм (при товщині стінки 2-12 мм). Довжина труб фіксується в замовленні клієнтом в залежності від їх призначення (максимальна довжина становить 9 м).

Труби знаходять застосування в різних сферах, в тому числі при виготовленні та встановленні:
– нагрівальних приладів;
– колекторів котлів;
– пароперегрівачів;
– парових котлів і водонагрівачів;
– внутрікотельних паропроводів;
– конденсаторів;
– перепускних ділянок.

Котельні труби заборонено використовувати для транспортування хімічно активних речовин і агресивних середовищ, для цих цілей рекомендується підібрати і купити труби електрозварні необхідного діаметра.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.