Монтуємо стелі з гіпсокартону в спальні: правила з проведення робітВи вирішили зробити ремонт в спальні? У такому випадку ваш ремонт торкнеться і стель. Стелі з гіпсокартону в спальні будуть, мабуть, найбільш виграшним варіантом, як щодо дизайну, так і по відношенню до фінансів. Відносно дизайну гіпсокартон представляє особливу цінність, так як з нього можна спорудити найрізноманітніші композиції і, до того ж, цим композиціям можна додати будь-який відтінок. Давайте спробуємо розібратися, в чому відмінна риса стель для спальні.

Емоційна сторона питання
Якщо розподілити за часом в якій з кімнат нашої квартири ми знаходимося найбільше, то висновок буде однозначний – в спальні. Більш того, прокидаючись вранці, ми отримуємо перші враження, які, так чи інакше, позначаються на нашому настрої протягом всього дня. І однією з перших зон, що потрапляють в наше поле зору з ранку, є стелю. Який настрій ви хотіли б мати протягом всього дня? Бадьорий і веселий або сумний і пригнічений? Стеля для спальні міг би внести корекцію в ваш настрій.

Колір і форми
Колір може візуально зменшувати або збільшувати простір, наближаючи і видаляючи предмети. Колір може впливати на розумову діяльність людини. Давайте розглянемо колірну гамму і її вплив на психіку людини.

Червоний. Вважається самим агресивним кольором. Стимулює нервові центри і піднімає м’язовий тонус;
Помаранчевий. За властивостями дуже близький червоному кольору. Але, хоча і має меншу довжину хвилі, надає тепловий вплив на органи людини. Не рекомендується переважання цього кольору;
Жовтий. Мабуть, найоптимальніший колір для фізіології людини. Активізує гормони, що викликають радість. Активізує клітини мозку;
Зелений. Найпоширеніший колір в середовищі існування людини. Знімає роздратування і втому, заспокоює нервову систему;
Блакитний. Має розслаблюючий вплив на м’язову систему, притупляє біль. Може знизити апетит і навіть, в деяких випадках, збити підвищену температуру;
Синій. Діє, як заспокійливе. При нервовому збудженні надасть розслаблюючу дію. Але цей колір не рекомендується у великих дозах, так як може спровокувати депресивний стан;
Фіолетовий. Так як колір розташований в спектрі поруч з синім і червоним, то може надавати різну дію, залежно від обставин. Не слід застосовувати це колір у великих дозах, так як він буде надавати гнітюче вплив на психіку.
фігурний стеля

Ще хотілося б звернути увагу на неприпустимі поєднання кольорів в сенсі дизайну. Ці кольори в спектрі розташовані паралельно один одному і їх поєднання добре лише для плакатної графіки:

червоний з зеленим;
помаранчевий з синім або блакитним;
жовтий з фіолетовим.
Найкраще поєднуються кольору, які знаходяться в спектрі поруч один з одним. Кольори в спектрі розташовані по довжині хвилі, яка вимірюється в нанометрів, і їх черговість наступна: червоний (780-620 нм), помаранчевий (620-585 нм), жовтий (585-550 нм), зелений (550-510 нм), блакитний (510-480 нм), синій (480-450 нм) і фіолетовий (450-380 нм).

Що стосується форм стелі, то в спальні повинна купувати м’якість і округлість форм. Підвісні стелі прекрасно справляються з цим завданням, так як стеля в кілька рівнів має на увазі певні фігури. І саме цим фігурам можна надати необхідну форму.

Як зробити гіпсокартонні підвісні стелі?
Стелі для спальні робляться точно так, як і для будь-якого іншого приміщення. Просто ви пристосовуєте дизайн стель під дане приміщення. Розглянемо, як зробити найпростіший стелю на два рівня з підсвічуванням.

Виготовлення каркаса
В першу чергу по периметру кімнати відбиваємо лінію, яка буде відповідати нижній частині каркаса. Для цього виставляємо мітки в кожному кутку кімнати за допомогою водяного рівня. Мітки повинні бути нижче від найнижчої точки основної стелі спальні не менше ніж на 2,5 см.

Потім по периметру кімнати, грунтуючись на відбитої лінії, кріпимо профілі UD. Ці профілі кріпляться до стіни за допомогою дюбелів, які будуть відповідати структурі стіни. Стикувати ці профілі урівень не обов’язково, можна це робити внахлест.

Визначаєте, як будуть розташовуватися гіпсокартонні листи, і поперек листів розмічають стелю через 50 см. Розмітку починаєте з того кута, з якого почнете монтаж гіпсокартону, і це повинен бути кут найбільш наближений до 90 °. За розмічені на основному стелі лініях прикручуєте кріпильні скоби для профілів CD. Відстань між цими скобами повинно бути не менше 40-50 см.

Ці скоби кріпите за допомогою дюбелів. Вставляєте профілі CD в профілі UD під прикрученими скобами. Тимчасово підтягуєте профілі UD до основної стелі, щоб під ними по площині каркаса протягнути нитку від одного профілю UD до іншого. Потім опускаєте профілі CD, виставляючи їх по нитці. Кріпите на кріпильні скоби за допомогою спеціальних дрібних саморізів, які за їх розмір називають «блошками». Точки кінців кріпильних скоб загинаєте всередину.

Монтаж першого шару гіпсокартону
На ту частину стелі, де буде другий рівень, гіпсокартон прикручувати необов’язково. Досить, щоб гіпсокартон був на підставі другого рівня. На один гіпсокартонний лист витрачається в середньому 60 саморізів по металу довжиною 25 мм.

Другий рівень
Дворівневі стелі найчастіше відрізняються складністю фігур, але ми розглядаємо найпростіший варіант такого стелі. Тому малюєте на стелі хвилясту лінію, яка буде початком другого рівня і прикручуєте по цій лінії профіль UD. Для того, щоб цим профілем можна було надати форму лінії, розрізаєте бічні стінки профілю через кожні 5 см. Прикручувати його до стелі за допомогою тих же саморезов по металу.

Потім прикручуєте профіль UD до стіни на необхідному рівні і вставляєте в них профілі CD. Профілі CD повинні проходити по верхнім, вже встановленим профілів CD і прикручувати до них шматками монтажних скоб.

На зібраний каркас прикручуєте гіпсокартонні листи, причому відрізати їх по хвилі слід безпосередньо на місці, після монтажу. Це можна зробити ножівкові полотном. Для того, щоб закрити гіпсокартоном хвилю – вирізаємо смугу необхідної ширини і прикручуємо її саморізами до профілю UD. У тих місцях, де вигин хвилі занадто крутий – надрізає на аркуші шар паперу з потрібною боку.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.