Оздоблення стін в коридорі: раціональність використання різних матеріалівpexels-max-vakhtbovych-7005447

Перше враження від ремонту в квартирі становить коридор або передпокій. Те, що ви побачите відразу, вплине на загальне сприйняття. Так що обробка стін в коридорі має далеко не останнє значення. Способів існує безліч. Ми розглянемо основні способи обробки коридорних стін і матеріали, необхідні для цього.

Чорнова обробка
гіпсокартон
Чорнова обробка стін корідораОчень зручний вид вирівнювання поверхонь. При роботі з гіпсокартоном залишається дуже мало сміття. Монтаж гіпсокартонних листів забирає мінімум часу і сил. Залежно від чистової обробки і ступеня вологості повітря в коридорі можна використовувати як стіновий, так і вологостійкий гіпсокартон.
Стіна, вирівняна гіпсокартоном, підходить практично для всіх видів чистової обробки. Основний недолік гіпсокартону полягає в тому, що для нього необхідно монтувати каркас, який забирає вільне місце в приміщенні.

Така штукатурка зручна тим, що вона швидко сохне. Але з нею потрібно швидко працювати. Приготований заміс необхідно виробляти протягом 20 хвилин.

Цементна штукатурка
Штукатурка стін корідораСамий поширений вид чорнової обробки приміщень – це цементно-пісочна штукатурка. Спосіб старий і перевірений. Такий вид проведення робіт зручний тим, що він не тільки готує стіну майже для будь-якої чистової обробки, але також створює міцний моноліт, що дуже зручно в подальшому для навішування на стіну різних шаф і вішалок.

Основний недолік цементно-піщаної штукатурки полягає в тому, що це дуже брудна робота. Але якщо ви робите капітальний ремонт – це не є вирішальним фактором при виборі чорнової обробки. Ще одним негативним моментом є той факт, що під цементно-піщану штукатурку не ставлять пінопласт для утеплення.

Шпаклівка
Гіпсова штукатурка або шпаклівка – найбільш сучасний вид чорнової обробки. Накладається зазвичай двома шарами. Перший шар – стартова (велика) шпаклівка. Служить для вирівнювання стін. Також гіпсова штукатурка може служити хорошим підставою для шпалер.

Фінішна шпаклівка - це вже напівчистової вид ремонту приміщення. Таким матеріалом зазвичай шпаклюють стіни для фарбування. Фінішна шпаклівка може служити також підставою для комбінованої обробки.
Ще один вид шпаклівки стін – це декоративна шпаклівка. Вона є художньою обробкою приміщення. Для коридору підходить не завжди. Все буде залежати від інтер’єру. Якщо приміщення буде закладено шафами, то в такій обробці немає сенсу.

Чистова обробка
Фарбування стін корідораОтделка стін коридору за допомогою фарби аж ніяк не є застарілим дідівським методом, як це може здатися на перший погляд. Можливості при проведенні таких невичерпні. Так як колірна гамма у такого матеріалу не обмежена, то за допомогою фарб можна імітувати будь-який обробний матеріал, погодившись з інтер’єром будь-яких відтінків.

Найчастіше фарбування стін застосовують при їх обробці шпаклівкою. Для цієї мети існує величезний вибір емульсій різного призначення і якості. Таку фарбу можна підібрати не тільки за кольором, але і в залежності від температурного режиму приміщення. Також фарбу підбирають, орієнтуючись на вологість приміщення. Так як в приватному секторі коридор пов’язаний з прямим попаданням холодного повітря з вулиці, то на стінах можливе утворення невеликої кількості конденсату.

Для фарбування стін в коридорі використовують також емалі. Стіна, пофарбована емаллю, добре відштовхує вологу і за нею легко доглядати. Основний недолік такої фарби – це неприємний різкий запах, що видається при роботі з фарбою і її висиханні. Але емаль сохне дуже швидко. Якщо є приплив свіжого повітря, то достатньо кількох годин, щоб стіна просохла.

Перед фарбуванням будь-який з фарб, на стіну необхідно нанести шар грунтовки. Грунтовка буде утримувати фарбу на поверхні і не дозволить їй пузиритися або обсипатися.

Використовувати шпалери для оздоблення стін в коридорі дуже зручно. Вибір шпалер великий не тільки по колірному спектрі, але і по їх структурі і якості. Безумовно, для коридору краще підійдуть шпалери з вініловим або акриловим шаром. Такі матеріали можна протирати вологою серветкою з використанням миючих засобів. Можна також використовувати прості паперові шпалери. Вони досить дешеві, їх легко наклеювати, але у них дуже малий термін експлуатації. З іншого боку, можна використовувати дорогі металеві або скловолоконні шпалери. Вони дорогі, але експлуатаційний ресурс виправдовує фінансові розтрати.

Панелі МДФ і ПВХ
Дуже зручний, легкий і дешевий вид обробки стін. Панелі ПВХ або МДФ (вагонка) не потребують додаткової підготовки стін до раб оте. Стіни не потрібно не тільки чистити, але і вирівнювати. Облицювавши їх вагонкою, ви відразу виконуєте два види робіт – вирівнювання стіни і чистову обробку. Вагонка відрізняється не тільки структурою матеріалу, а й великим вибором колірної гами. Панелі імітують різні породи дерева, мармур, пісок. Також можна придбати панелі чистого білого кольору.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.