Паркетна дошка Таркетт: її особливості, переваги та відгуки про якістьПаркетна дошка – геніальний винахід шведських конструкторів, вони подарували всьому світу недороге дерев’яне покриття, яке має приголомшливі технічними показниками, високими експлуатаційними термінами, при цьому його вартість знаходиться в дуже вигідному ціновому сегменті. Вибираючи серед сучасних виробників, віддайте перевагу шведської компанії. Паркетна дошка Таркетт виправдає будь-які очікування, дозволить здійснити свою давню мрію.

Ця компанія має великий послужний список. Ось уже понад сто двадцять років вона виробляє найрізноманітніші покриття для підлоги, але всіх їх об’єднує незмінно високу якість. Компанія Tarkett весь час освоює нові технології, і не тільки – вона активно бере участь в розробці нових способів обробки деревини, задає тон серед конкурентів і незмінно лідирує на ринку продажів. Продукція фірми не потребує особливої ​​реклами, її добре знають у всьому світі, і на вітчизняному ринку вона користується великим попитом.

Технічні особливості
Технологія виробництва дошки для паркету під маркою Таркетт була розроблена ще в 40-х роках минулого століття. Саме тоді місцеві інженери запатентували спосіб виготовлення багатошарової дошки, в якій нижній робочий шар виготовлявся з сосни або їли, проклеєні з поперечним розташуванням деревних волокон. Це дозволило забезпечити взаємну компенсацію шарів і знизити, відповідно, коефіцієнт розширення самого паркету. Використання в підставі недорогих порід призвело до зниження вартості матеріалу.

В результаті з’явилося підлогове покриття, терміни служби якого значно збільшилися, а зовнішні характеристики не викликали ніяких нарікань. Сучасна паркетна дошка від компанії «Таркетт» має досить товстий верхній шар, який на заводі шліфується, і неодноразово, чого поверхня підлоги виходить ідеально рівною. Робоча підкладка виготовляється з дуже твердих, досить рідкісних порід дерев, а верхні шари – з дорогих і шляхетних. Тому створюється унікальна імітація респектабельного статі.

Технічні характеристики
Довжина дошки для паркету Таркетт стандартна, вона становить 2525 мм, ширина 188 мм, товщина 14 мм. Вона покрита лаком, обробленим ультрафіолетом. В упаковці 6 шт., Яких вистачає, щоб покрити площу, рівну 2,85 кв. м. Тому нескладно розрахувати, скільки упаковок потрібно для того, щоб повністю закрити поверхню підлоги однієї кімнати. Паркетна продукція Tarkett – це елітне трисмуговий покриття, яке допоможе досягти особливого комфорту.

Переваги

Аналізуючи технічні характеристики паркетної дошки Таркетт, розумієш, наскільки унікально це покриття. Воно володіє вагомими перевагами перед аналогічною продукцією:

Відразу привертає увагу класичний малюнок структури дерева і його натуральний колір.
При необхідності такий матеріал можна колеровать в більш темні відтінки.
У продажу можна знайти широке розмаїття порід, використаних для виготовлення верхнього шару Таркетт. Паркетна дошка з поверхнею з ясена, дуба, бука, акації, ятоба, мсаса, венге, американського горіха, африканського махагони представлена ​​на вітчизняному ринку.
Унікальне верхнє захисне покриття. Вся паркетна дошка Tarkett покрита семишарових лаком Proteco і пройшла процес затвердіння під впливом прямого ультрафіолетового опромінення. Тому верхній шар стійкий до зношування, механічних пошкоджень і хімічних впливів.
Довговічність, хороша зносостійкість гарантує збереження привабливого зовнішнього вигляду і блиску матеріалу.
Високі експлуатаційні терміни гарантовані виробником і багаторічною практикою використання.
Унікальна замкова система, яка дозволяє оптимізувати процеси укладання і монтажу підлогового покриття. Вона не має кріплення до основи, тому її нескладно буде відреставрувати при необхідності.

Догляд за паркетною дошкою

За подібним покриттям нескладно доглядати. Найчастіше його просто пилососять або протирають вологою ганчіркою. Ні в якому разі його не потрібно мити, рясно змочуючи ганчірку. Тільки при правильній експлуатації, позначене підлогове покриття зможе радувати своїх господарів прекрасним зовнішнім виглядом протягом дуже довгого часу. Середній термін служби паркетної дошки Таркетт – 30-35 років.

Важливо пам’ятати! Будь-яка паркетна дошка боїться вологи, тому вибираючи її, потрібно враховувати цю обставину, якщо вас зверху заллє сусід, таке покриття прийде в непридатність, його потрібно буде повністю замінити.

Шведські виробники подбали про великому асортименті і створили унікальну серію Таркетт, яка розширює сфери застосування зазначеного підлогового покриття. До теперішнього моменту був один суттєвий недолік подібного аналога паркету, не було різноманіття текстури і способів укладання.

Тепер все змінилося. До уваги потенційних покупців представлена ​​унікальная серія «Salsa» від Таркетт, вона дозволяє відтворювати деревну фактуру з натуральним малюнком. Серія «Flamenco» – ціла підбірка найоригінальніших відтінків. Тришарова «Samba» – сміливий експеримент, кожен елемент трохи більше метра, це допомагає створювати унікальний дизайнерський малюнок. Однополосний «Tango» – паркетна дошка, верхній шар якої виконаний з найдорожчих на сьогоднішній день порід дерев. І, нарешті, «Танго Арт» – колекція восьми індивідуальних дизайнерських способів укладання.

Таке різноманіття збільшує сферу застосування зазначеної паркетної дошки, що додає в список переваг ще один дуже важливий пункт.

Але найпопулярніше дерево, яке виробники використовують в своїх розробках, це ясен. Чому? Вся справа в самому дереві. Ясень має високі характеристики міцності і протистояння до механічних пошкоджень. Тому паркетна дошка «Ясень» з часом не деформується, не тріскається і виносить досить серйозні навантаження. Компанія виробник на «Ясень» дає гарантований тридцятирічний термін експлуатації. При цьому протягом всього терміну служби Таркетт гарантує, що дошка ясен все такий же, як і в первісному вигляді.

Необхідно відзначити, що паркетна дошка ясен від Таркетт виготовляється за унікальною технологією, де використовується тришарова її структура. Це забезпечує високі технічні та експлуатаційні характеристики матеріалу. До того ж виробник сьогодні пропонує досить широку палітру відтінків, що збільшує і без того високу популярність дошки ясен.

Хотілося б відзначити, що сам ясен, мається на увазі дерево, легко піддається обробці. Це його властивість дозволяє розрізати деревину на тонкі плашки, що становлять основу паркетної дошки. Це, по-перше, знижує собівартість продукції. А, по-друге, дає можливість урізноманітнити колекцію цього підлогового покриття. До цього хотілося б додати, що ясен є найпоширенішим деревом в Європі. Так що і цей показник є знижує в плані зниження собівартості. В основному дану колекцію випускає сербський філія компанії.

Хотілося б перерахувати деякі моделі з цієї колекції:

Таркетт ясен коньяк.
Брашірованний камінь.
Вінтаж.
Золотий.
Арктик.
Натуральний.
Печерний.
Це всього лише невеликий список. Виробник намагається щороку видати на суд споживача нові моделі, вишукані і прості, дорогі й дешеві. Саме така позиція і подібний підхід до виробництва вирішують проблеми вибору. І як показує практика, чим ширше вибір, тим більше споживачів звертають увагу на колекцію. Тим більше якість паркетної дошки знаходиться на найвищому рівні і відповідає вимогам європейського стандарту.

Нові перспективи

Шведський концерн «Tarkett» ніколи не зупиняється на досягнутому, він весь час шукає нові шляхи удосконалення своєї продукції. Вже сьогодні розробляються нові рецепти лакового покриття, яке володіє грязеотталкивающими властивостями, що продається дошка антистатична, дуже надійна і екологічна. Йде повномасштабна робота в плані пошуку нових способів укладання, яка дозволить поліпшити технічні характеристики. Тому будемо стежити за успіхами в цьому напрямку і чекати нової продукції від компанії «Tarkett».Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.