Поради по ремонту квартири своїми руками: рекомендації по вибору матеріалівНа цій сторінці ви не знайдете покрокове керівництво по ремонту, а також тут немає будь-яких готових дизайнерських рішень для оформлення квартири. Ця сторінка буде цікава в першу чергу тим, хто вже вміє щось робити і хоче отримати поради по ремонту квартири, проведеного своїми руками.

Більш конкретну інформацію про той чи інший вид робіт, які порушені на цій сторінці, ви зможете знайти на нашому сайті, пройшовши за посиланням, даної до деяких слів і виразів.

Середньостатистичний громадянин при виборі плитки, перш за все керується її кольором. Потім розмірами і вартістю. Або, навпаки – спочатку вартість, а потім все інше. І як завжди, не звертає уваги на технічні параметри плитки. В даному випадку нас цікавлять її пропорції. Площина плитки повинна бути рівною, а її кути – рівними 90º. Чи не більше і не менше. Щоб перевірити площину плитки, прикладіть дві елемента один до іншого спочатку лицьовою стороною, а потім виворітного і перевірте, чи немає між ними по площині зазорів. Якщо такі є, укладена своїми руками плитка буде нагадувати риб’ячу луску в разі її опуклості, або кути плитки будуть виступати, утворюючи так звані зуби.

А ось від рівності кута плитки залежить якість лінії шва. Кут плитки може бути не 90 °, а, наприклад, 90,5 ° або 89, 5 °. В такому випадку діагональ буде порушена, що призведе до викривлення шва. Якщо плитку витримувати по горизонтальному рівні, граючи хрестиками, то шов вийде зубчастим, а якщо горизонтальний шов тримати рівним, то вже на наступному ряду вертикальний стик почне відхилятися від рівня.

Для перевірки кутів необхідно сторцевать дві плитки, прикладені один до одного однаковою поверхнею і встановивши їх на рівну площину. Якщо кути з огріхами, то кожна сторона плитки буде злегка відрізнятися по висоті від плитки, яка навпаки.

Рекомендації по опаленню
При виборі радіаторів опалення враховуйте їх здатність витримувати тиск. У висотних будівлях тиск води може досягати 16 атм, тому зверніть увагу на дві цифри з позначкою «атм». Менша цифра буде вказувати на робочий тиск, який радіатор здатний витримувати постійно. А велика цифра вказує на випробувальний тиск. Наприклад, у чавунних радіаторів робочий тиск може бути від 6 до 9 атм, обпресувальний – до 16 атм. Це говорить про те, що такі радіатори цілком підходять для будівель, висота яких не більше дев’яти поверхів. У більш високих будівель тиск піднімається вище.

Не слід використовувати чавунні батареї, якщо у вас автономне опалення. Властивості чавуну такі, що він тримає тепло і довго нагрівається. Такі особливості хороші при централізованому опаленні.

Гіпсокартон
Існує думка, що на гіпсокартонний лист, яким обшивають стіну, досить три поздовжніх профілю. Насправді це не так. Для хорошого кріплення відстань між профілями має бути 30 см, отже, на 1 лист має йти 4 профілю.

Якщо ви робите перегородку з гіпсокартону своїми руками, в якій буде встановлена ​​двері, то в дверному отворі під профіль підкладіть бруски, вставивши їх безпосередньо в профіль. Таким чином, дверна коробка буде мати жорстке кріплення.

Вологостійкий гіпсокартон використовується тільки для стін. Стеля у ванній кімнаті роблять зі звичайного стельового гіпсокартону.

Для того щоб зробити обрешітку для стелі своїми руками, необов’язково і навіть не потрібно робити її квадратом по 60 см. Набагато краще, коли профілі йдуть поперек гіпсокартону через 50 см. Для бічних стиків накручуються шматочки профілю прямо зверху листа.

Сантехніка
Для пайки труб екопласт своїми руками поставте на паяльнику режим 270 °. Трубу в насадці паяльника утримуйте 5-6 секунд. Не потрібно докладати великих зусиль, коли при пайку сполучаєте трубу з перехідником, щоб кінці труби не розплющилися і не звузили внутрішній діаметр, зменшивши тим самим прохідність.

При складанні каналізації своїми руками для з’єднання труб з перехідниками використовуйте рідкий миючий засіб – труби з’єднуються набагато легше. При заміні стояка вам, можливо, доведеться використовувати муфту. Щоб уникнути протікання нанесіть шар силікону на нижній край муфти.

Під час ремонту своїми руками ви, безумовно, дуже часто будете використовувати шурупи і дюбелі. Слід зазначити, що ударні дюбелі в комплекті з шурупом є дуже слабким кріпленням. Гарне кріплення можливо лише в тому випадку, коли шуруп сильно розпирає дюбель. Наприклад, для дюбеля діаметром 6 мм чудово підходять шурупи діаметром 4-5 мм. Не слухайте запевнень продавця про те, що в комплекті йде шуруп 3 мм, а значить, так і повинно бути. Практика підказує зворотне.

Для бетонних плит використовуйте пластикові дюбелі з вилогами у отвори. Такий дюбель НЕ буде провалюватися в порожнечі плити.

Прикріпленя   ії своїми руками рейок і брусів безпосередньо до стелі або до стіни рейку можна свердлити одночасно зі стіною. Дюбель вставляється крізь рейку. Метод хороший для дюбелів діаметром не більше 6 мм.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.