Порядок обслуговування дахуpexels-saeed-khokhar-8491084Новий дах через кілька років вимагає огляду і регламентних робіт. Як буде вести себе покрівля залежить від її конструкції, якості виконання, а також багато що залежить від того, де стоїть будинок. Чим менше навколо дерев, тим рідше доведеться підніматися і чистити жолоби. При монтажі водостічної системи можна встановити решітки поверх жолобів. Але як показує практика – це теж не гарантія від засмічення і переливу. Якщо на ділянці є високі хвойні дерева, то жолоби будуть наповнені не тільки хвоєю, а й маленькими уламками гілок. Весь вміст водостоку припливе до воронок, утворює греблю, і заб’є похилу частину, до вертикальної труби. Хочеш, не хочеш – доведеться взяти драбину, піднятися, і прочистити.

Підшивка карнизів, якщо виконана знизу крокв, може зажадати уваги до себе. Від перепадів вологості і температури, відбувається викривлення, і кріплення деталей слід перевірити. Якщо що – замінити. Покрівельні роботи, виконані з підшивкою карнизів зверху крокв, створюють менше проблем в майбутньому. Деформація і викривлення вагонки виключено. У разі застосування ковзної кроквяної системи – перевірити позначки на ковзних опорах, і можливість затиску підшивки.

Окрема і важлива деталь, яка потребує особливої ​​уваги, і спостереження – це ендова. Найскладніший елемент на даху. На даний момент, існує кілька різновидів розжолобків – глибокі і дрібні, з алюмінію і з оцинкованого металу, ребристі і гладкі, з відбортовкою і без неї. При виборі жолоба ендови, бажано дізнатися ситуацію на ділянці. І якщо на об’єкті багато дерев, то варто подумати про глибоку розжолобку. Жолоби водостічної системи слід вибирати ширше, ніж потрібно за інструкцією, виходячи з площі покрівлі. Краще перестрахуватися. У жодній інструкції не написано, як розрахувати ширину жолоба, коли на ділянці багато листяних дерев. Тому порада проста – беріть жолоби ширше.

На всіх типах покрівельного покриття слід встановлювати снігозатримання. Навіть при монтажі натуральної черепиці, а це не слизьке покриття, бажано передбачити дуги снігозатримання. У сніжний рік, в нашому (Північно-Західному) регіоні може випадати до трьохсот кілограмів снігу на метр квадратний. І для того, щоб водостічні жолоби, від важкої лавини не прогнулися, або деформувалися, потрібно підстрахуватися і запланувати снегозадержание.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.