Пристрій цегляної коробкиЦегляна коробка будинку і зараз є одним з популярних видів будівництва. Деякі фахівці вважають, що цегляна коробка будинку, така улюблена замовниками, найкраще підходить для зведення будівель, в яких постійно живуть люди, щоб матеріал стін постійно просушується і протоплювався зсередини.

Цегляна коробка будинку створюється з кліматичних умов місцевості, на цій основі підбирається товщина цегляної кладки, або ж створюється енергозберігаюча кладка з двох рядів цегли, між якими засипаний утеплювач. Такого роду кладка при влаштуванні цегляної коробки будинку вважається дуже ефективним, так як при цьому заощаджується цегла , але виграється теплозахист будівлі.

Для створення перекриттів при влаштуванні цегляної коробки будинку використовуються плити із залізобетону заводського виробництва.

Цегляні коробки будинку дуже зручні для створення різних незвичайних архітектурних споруд, і це дає можливість реалізувати будь-який задум зодчого. Цегляні коробки будинку мають вогнетривкість, вони екологічні, при використанні якісної цегли і покритий добре протистоять волозі, не піддаються впливу грибка і цвілі.

Цегляні коробки будинку найчастіше використовують в заміському будівництві, коли під житловим приміщенням знаходиться гараж, і необхідно ставити важкі залізобетонні перекриття.

Існують різні думки щодо подальшої обробки цегляної коробки: деякі фахівці вважають, що необхідно дати час коробці, щоб стіни «осіли», інші ж говорять про те, що не варто на зиму залишати цегляну коробку будинку без захисного оздоблювального шару.

Цегляна коробка будинку має високу стійкість до зовнішньої атмосфері, служить дуже довго: до 100-150 років якісна цегляна коробка будинку може стояти без реконструкції, якщо буде покрита обробкою, що захищає стіни від вологи і морозів. Однак, потрібно врахувати, що створення цегляної коробки будинку – завдання трудомістке, займає великий період часу, вимагає роботи справжніх професіоналів-укладальників. Нерідко невелика за обсягом і площі цегляна коробка будинку зводиться від трьох до шести місяців.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.