Про паркетну дошкуpexels-photo-6903250Паркетна дошка стане ідеальним рішенням, якщо хочеться придбати якісне підлогове покриття, яке в той же час приємно дивує доступною ціною.

Якими особливостями володіє матеріал?

Для даного виду покриття характерний цілий ряд незаперечних переваг. Інженерна дошка може ними похвалитися в тому числі. Перш за все, в порівнянні зі штучним паркетом, укладати паркетну дошку простіше і швидше. При збереженні високої якості монтажу вартість залишається нижче. Повна відсутність тріщин між елементами такого покриття гарантовано, якщо експлуатація буде правильною, а укладання – якісною.

Крім усього іншого, при роботі з паркетними дошками не потрібно такої грунтовної підготовки, як для штучного паркету. Щодо терміну служби він теж не має ніяких переваг, хоча думка складається протилежне. У обох цих матеріалів термін служби приблизно однаковий, при дотриманні всіх вимог він може бути вельми серйозним.

Як бути з правильним укладанням?

Попередньою сушіння під час монтажу паркетної дошки не потрібно. Не потрібно проводити і додаткову шліфування після того, як дошка була вже укладена. Уже в момент покупки таке покриття фактично повністю готове до експлуатації.

Вологість в районі 30-60 відсотків, і температура від 18 до 22 градусів – мабуть, єдині вимоги, яких слід дотримуватися при роботі з цим матеріалом. Підлоги може укладатися клейовим, або плаваючим методом.

Клейовий спосіб працює також, як і під час укладання штучного паркету. На рівну основу без вилучень і тріщин наноситься клеї .Надлишкову вологість краще видалити заздалегідь, як і будь-які нерівності на поверхні. Можна використовувати додаткову звукоізоляцію, якщо є бажання.

Кріплення паркетної дошки до основи недоступно, якщо використовується плаваючого способу. Між собою скріплюються різні елементи покриття, після цього вони укладаються на спеціальних підкладках. З’єднання дощок між собою відбувається замковим способом, або використовується спеціальний клей.

Головне – вибирати компанії, що реалізують продукцію тільки відомих, якісних брендів. Добре, якщо асортимент буде досить широким. Тоді у кожного покупця буде можливість вибрати варіант, здатний додати індивідуальність і неповторність будь-якому приміщенню.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.