Ремонт підлог – визначаємо дефект і приступаємо до робітpexels-photo-534172Будь-який ремонт у квартирі або будинку – косметичний або капітальний – вимагатиме ремонт підлог. Процес цей нелегкий і вимагає до себе великої частки уваги. Зробити його своїми руками непросто, але можливо. Але тут необхідно визначитися, адже підлоги бувають різні, тобто зводяться з різних підлогових матеріалів. Звідси і специфіка їх ремонту.

Ремонт дерев’яної підлоги

Дерев’яні підлоги вважаються примхливими, тому що під впливом перепаду температур і підвищеної вологості з часом вони починають змінювати свої розміри. А це призводить до утворення щілин, з’являються тріщини, дошки жолобляться і починають скрипіти, що іноді виводить з себе господарів квартири. Тому при проведенні ремонту приміщення своїми руками, господарі намагаються зробити і ремонт дерев’яних підлог, щоб позбутися від вищеописаних дефектів.

Але, як показує практика, дефект дефекту ворожнечу. Тому точне обстеження статі покаже – а чи можливий взагалі ремонт дощок. У тому випадку, якщо дошки вже стали підгнивати, і на їх внутрішній стороні утворилися колонії мікроорганізмів, то не варто нічого ремонтувати – простіше буде їх просто поміняти. Можна зробити заміну частково, а можна і повністю замінити підлогу на новий. Правда, цей процес досить витратний. Але нічого не поробиш. До речі, провести заміну дощатої підлоги своїми руками буде не дуже складно.

Насамперед демонтуються дошки, потім оглядаються лаги на предмет їх цілісності і якості. Якщо все в порядку, то на них можна укладати новий дерев’яна підлога. В іншому випадку і лаги доведеться поміняти.

Але якщо в процесі обстеження виявлено, що дошки досить хорошої якості, а між ними просто утворилися щілини, то можна провести їх ремонт своїми руками. Для цього піднімаються чотири дошки, розташовані біля стіни, з яких витягуються цвяхи. Потім ці дошки притискаються щільно до стіновий поверхні і підпираються клинами, встановленими між ними і тими дошками, які ще не підняті.

Зверніть увагу, як щільно стали вони притиснуті один до одного. Після чого ці чотири дошки треба прибити до лагів. Головки цвяхів обов’язково утапливаются в дошки. Решта статеві дошки ремонтуються в тому ж порядку.

Увага! Якщо між дошками утворилися великі щілини, то ремонт такого статі можна провести, не знімаючи дошки з лаг. Для цього необхідно підготувати дерев’яні рейки за розміром щілин, встановити їх туди і закріпити за допомогою клею і цвяхів. Рейки найкраще виготовляти у вигляді клинів і забивати в щілини звужується стороною вниз.

Ремонт підлоги, покритої лінолеумом

Часто лінолеум під впливом вологи починає пузиритися. Це відразу видно, тому виглядає негарно. Іноді не варто чекати загального ремонту квартири, а провести ремонт лінолеуму своїми руками відразу після виявлення дефекту.

Для цього гострим будівельним ножем робляться два розрізи на місці міхура. Розрізи повинні бути перпендикулярні один одного, утворюючи хрест. Після чого кути розрізів піднімають, підкладку просушують, очищають і промазують спеціальним клеєм. Потім кути прикладають і з зусиллям прокочують, використовуючи, наприклад, качалку. Решта сліди розрізів необхідно обробити стеарином.

Іноді лінолеум укладається на сам бетонну підлогу, де була залита стяжка. Тому варто бетонну основу під лінолеумом обробити ґрунтовкою глибокого проникнення.

Ремонт паркетної підлоги

Паркет завжди вважався елітним покриттям підлоги. Це і зрозуміло, адже покладений на підлогу цей матеріал створює воістину прекрасний дизайн. До того ж паркет має чудові фізико-технічними і експлуатаційними характеристиками, приплюсуйте сюди і природне походження цього матеріалу, то вам відразу ж стане ясно, чому паркет так цінується.

Покладений паркет може прослужити своїм господарям досить довго, але, як і будь-який матеріал, він вимагає періодичного ремонту. Найпоширеніший ремонт паркету – це його шліфування з подальшим нанесенням на його поверхню кілька шарів лаку.

Сам процес шліфування проводиться спеціальною циклювальної машинкою. Працювати таким апаратом нескладно, своїми руками його провести можна без проблем, але мати деякі навички все одно необхідно. До того ж до кутів кімнат машинка не дістає, тому ці місця шліфуються вручну. Після закінчення процесу шліфування підлогу очищають, пилососять і проводять вологе прибирання, і тільки після повного висихання поверхні паркету наносять лак. І все це робиться своїми руками.

У тому випадку, якщо одна з паркетин (до речі, вони звуться клепки) зламалася або покрилася тріщинами, її треба замінити. Для цього дану клепку прибирають за допомогою стамески, розбиваючи її на кілька частин. Потім місце установки зачищається.

У тому випадку, якщо паркет лежить на бетонній основі, його необхідно вирівняти. Для цього зазвичай використовується цемент, змішаний з силікатним клеєм. Такий розчин наноситься, як стяжка. Якщо паркет лежить на дерев’яному або іншій підставі, то найкраще використовувати мастику на основі бітуму. Але в будь-якому випадку клепку доведеться прибити цвяхами. Один цвях в торцевий паз, а два в бічний.

Іноді доводиться міняти відразу кілька клепок, це трохи складніше, але не настільки. Демонтаж проводиться за технологією, як і з однієї клепкою. А ось установку виробляють поступово, укладаючи кожну клепку за місцем, і наступної підбивають її до ущільнення. Це зазвичай проводиться молотком. Стяжка в такому випадку також вважається обов’язковим елементом.

Висновок
Ось кілька варіантів ремонту підлог, які можна зробити своїми руками. Але зверніть увагу на той факт, що основна маса статей, з якого б матеріалу вони ні виготовлялися, укладається на міцну надійну поверхню. Навіть лаги дерев’яних підлог вимагають хорошого підстави.

Зазвичай для цього використовується бетонне покриття. Але навіть він після багаторічної експлуатації вимагатиме ремонту. Тому тонка стяжка з бетонного розчину буде оптимальним варіантом при проведенні ремонтних робіт статевого підстави своїми руками. Але враховуйте той момент, що стяжка повинна бути міцною, і це найчастіше залежить від її товщини. А з даними показником треба бути обережним, особливо коли справа стосується міської квартири. Товста стяжка відразу знизить висоту стель, що не завжди прийнятно.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.