Ремонт стельpexels-photo-5691610Ремонт стель завжди є основною проблемою для всіх, що призводять до ладу свою квартиру. Зазвичай для виконання цієї процедури наймаються професійні працівники, які здатні приводити в ідеальний стан навіть стелі, бувалі. На ділі, відреставрувати стелю – не важчі ніж забити цвяхи, але якість роботи в цьому випадку буде залежати не тільки від професіоналізму «ремонтників» і інструментів, а й якості обраного матеріалу, спеціально розробленого виробником для вирівнювання таких поверхонь як стеля і стіни.

Якщо ви до цього пробували стягувати стелю за допомогою будівельного гіпсу, напевно вам довелося швидко розчаруватися результатами ваших експериментів – він абсолютно не підходить для цієї мети і тому працювати з алебастром також незручно, як і закручувати шурупи зіпсованої викруткою. Використовуючи професійні сухі суміші  для вирівнювання поверхонь, від роботи по стягуванню стелі можна отримати справжнє задоволення, адже цей будівельний матеріал відрізняється особливою, необхідної для подібних робіт, тягучість.

Для отримання рівної поверхні потрібно користуватися хорошими шпателями: в іншому випадку суміш буде лягати нерівно, що в підсумку позначиться на кінцевому результаті. Звичайно ж, найпростіше працювати з маленькими шпателями, але все-таки чим більше буде цей інструмент, тим менш помітні будуть деякі перепади, яких навряд чи вдасться уникнути в тому випадку, якщо ви вперше пробуєте себе в якості майстра-обробника.

Після того як ви вирівняли стелю, слід зачистити його за допомогою дрібного наждачного паперу, якої обертають рівний дерев’яний брусок. Природно, що після цього вам стануть помітні всі дрібні недоліки вашої роботи, приховати які допоможе шар фінішної шпаклівки, яка доведе стелю до досконалості.

Якщо вас влаштовує білий колір, після «фінішу» стелю навіть не доведеться фарбувати, адже ця шпаклівка відрізняється ідеально білим кольором. В іншому випадку доведеться скористатися водоемульсійною фарбою, в яку необхідно додати колір потрібного вам кольору.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.