Що таке тепловий насос ?Тепловий насос є частиною системи опалення та охолодження і встановлюється поза вашого будинку. Як кондиціонер, він може охолодити ваш будинок, але він також здатний забезпечувати тепло. У більш прохолодні місяці тепловий насос забирає тепло з холодного зовнішнього повітря і передає його в приміщення, а в теплі місяці він забирає тепло з повітря в приміщенні для охолодження вашого будинку. Вони живляться від електрики і передають тепло за допомогою хладагента, забезпечуючи комфорт цілий рік. Оскільки вони займаються як охолодженням, так і обігрівом, домовласникам може не знадобитися встановлювати окремі системи для обігріву своїх будинків. У більш холодному кліматі до внутрішнього фанкойлами можна додати електричну нагрівальну стрічку для додаткових можливостей. Теплові насоси не спалюють викопне паливо, як печі, що робить їх більш екологічно чистими.

Що таке тепловий насос і як він працює?

Теплові насоси – це перевірена технологія, яка десятиліттями використовувалась в усьому світі для ефективного опалення, охолодження і, в деяких випадках, гарячої води в будинках. Насправді, цілком ймовірно, що ви щодня взаємодієте з технологією теплових насосів: холодильники і кондиціонери працюють за одними і тими ж принципами і технологіями. У цьому розділі представлені основні принципи роботи теплового насоса і представлені різні типи систем.

Основні концепції теплового насоса

Тепловий насос – це пристрій з електричним приводом, яке відбирає тепло з місця з низькою температурою (джерело) і доставляє його в місце з більш високою температурою. Надійний постачальник теплових насосів noviterm.com.ua

Щоб зрозуміти цей процес, уявіть собі поїздку на велосипеді через пагорб: для переходу від вершини пагорба до підніжжя не потрібно ніяких зусиль, так як велосипед і вершник будуть природно переміщатися з високого місця на більш низьке. Однак підйом в гору вимагає набагато більше роботи, так як велосипед рухається проти природного напрямку руху.

Аналогічним чином тепло природним чином перетікає з місць з більш високою температурою в місця з більш низькими температурами (наприклад, взимку тепло зсередини будівлі втрачається назовні). Тепловий насос використовує додаткову електричну енергію, щоб протистояти природному потоку тепла і перекачувати енергію, доступну в більш холодному місці, в більш тепле.

Так як же тепловий насос обігріває або охолоджує ваш будинок? Оскільки енергія витягується з джерела, температура джерела знижується. Якщо будинок використовується як джерело, теплова енергія буде відводитися, охолоджуючи це простір. Так тепловий насос працює в режимі охолодження, і той же принцип використовується в кондиціонерах і холодильниках. Точно так же, коли додається енергія, її температура збільшується. Якщо будинок використовується, додається теплова енергія, нагріваючи простір. Тепловий насос повністю реверсивний, що означає, що він може як обігрівати, так і охолоджувати ваш будинок, забезпечуючи комфорт цілий рік.

Джерела для теплових насосів

Вибір джерела і споживача для вашої системи теплового насоса має велике значення для визначення продуктивності, капітальних витрат і експлуатаційних витрат вашої системи.

Джерела: для опалення будинків за допомогою теплових насосів найчастіше використовуються два джерела теплової енергії:

Джерело повітря: тепловий насос забирає тепло з зовнішнього повітря під час опалювального сезону і відводить тепло назовні під час літнього періоду охолодження.

Може бути дивно дізнатися, що навіть при низьких температурах зовнішнього повітря все ще є багато енергії, яку можна витягти і доставити в будівлю. Наприклад, теплосодержание повітря при -18 ° C відповідає 85% тепла, що міститься при 21 ° C. Це дозволяє теплового насосу забезпечувати хороший обігрів навіть в більш холодну погоду.

Системи з повітряним джерелом є найбільш поширеними.

Земля – ​​джерело. Тепловий насос з ґрунтовим джерелом використовує землю, грунтові води або і те, і інше в якості джерела тепла взимку і в якості резервуара для відводу тепла, що видаляється з будинку влітку.

Ці теплові насоси менш поширені, ніж агрегати з повітряним джерелом, але все більш широко використовуються. Їх основна перевага полягає в тому, що вони не схильні до різких коливань температури, оскільки в якості джерела постійної температури використовується земля, що забезпечує найбільш енергоефективний тип системи теплового насоса.

ДЕ НАЙКРАЩЕ ПРАЦЮЮТЬ ТЕПЛОВІ НАСОСИ?

Теплові насоси частіше використовуються в більш м’якому кліматі, де температура зазвичай не опускається нижче нуля. У більш холодних регіонах їх також можна комбінувати з печами для енергоефективного обігріву в усі дні, крім самих холодних. Коли температура на вулиці падає дуже низько для ефективної роботи теплового насоса, система замість цього буде використовувати піч для вироблення тепла. Такий тип системи часто називають двохпаливної системою – вона очеОставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.