Система каналізації: що слід знати про прокладання труб?Планування таких кімнат, як ванна і кухня, вимагає правильно спроектованої системи каналізації. Для цього необхідні труби і з’єднувальні елементи, які слід встановити в потрібних місцях і правильним чином. Що вам слід знати, перш ніж починати установку каналізації в будівлі?

Каналізація – основні правила монтажу

Щоб каналізація була безвідмовної, необхідно дотримуватися певних стандартів. Будівництво побутової каналізації – це серйозне завдання, яке вимагає досвіду і спеціальних знань. Які каналізаційні труби будуть обрані, дуже важливо. Важливо, щоб вони були якомога коротше і не розташовувалися на плоскій поверхні без ухилу. Рекомендується тримати ухил все системи навіть в кілька відсотків, що дозволить забезпечити прохідність і знизити ймовірність застрявання бруду і стічних вод.

Також важливо розташування наступних елементів відносно один одного. Плануючи ухил каналізаційної системи, не можна забувати дотримуватися відповідні відстані і послідовність розташування сантехнічних аксесуарів по відношенню один до одного. Рекомендується, щоб туалети розташовувалися на відстані не більше одного метра від вертикалі і мали саме нижнє з’єднання з іншими пристроями або фітингами, які вимагають дренажу. Будь-які каналізаційні труби не можна прокладати над електроустановкою, так як в разі виходу з ладу це може закінчитися трагедією.

Види труб – які і чому вибрати?

Каналізаційні труби бувають декількох варіантів як по довжині, так і по діаметру. Крім високої стійкості до пошкоджень і коливань температури, пропонованим чавуном, все більш популярними стають вироби з пластику. Їх можна використовувати як усередині, так і зовні будинків, оскільки вони прості в установці і в той же час міцні та довговічні. Можливість зварювання різних елементів між собою є великою перевагою, так як гарантує герметичність установки на довгі роки.

Найкраще вибирати труби під конкретну систему каналізації або місце. Важливо, щоб маршрут стічних вод був якомога коротше і мав якомога менше змін напрямку і поворотів. Також не можна ігнорувати кути нахилу схилів, завдяки яким буде діяти гравітація. Для жолобів для ванних кімнат краще використовувати ті, які мають більший діаметр, завдяки чому можна запобігти засмічення установки через скопилася піни, волосся або інших забруднень. За трубами варто час від часу доглядати, використовуючи розблокує кошти, відповідні матеріалу, з якого була зроблена вся каналізаційна установка. Для ванни та душу вам також можуть знадобитися спеціальні аксесуари, наприклад спіральні троси, які допоможуть очистити стік.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.