Скільки коштує покласти ламінат своїми руками і силами найманих фахівців?pexels-photo-7054414Відразу хочеться сказати, що ми не назвемо вам конкретну вартість укладання ламінованих підлог за 1 м2. Та такий і бути не може. З тієї простої причини, що ця вартість залежить від стану валютного ринку, регіону і, безумовно, від класу майстра. З упевненістю можна сказати одне – якщо в вашому регіоні за 1 м2 ламінату беруть, наприклад, 10 $, і раптом хтось пропонує покласти цей ламінат за 5 $, то тут щось не так. Від таких розцінок вам слід чекати проблем при подальшій експлуатації самого матеріалу, а, можливо, навіть ще при монтажі.

Але питання «скільки коштує покласти ламінат» можна розглянути під іншим кутом зору. Будь-який фахівець відразу відповість або покаже вам прайс-лист із розцінками на укладанні, але крім самої укладання існує ще ряд найменувань, куди вам доведеться вкладати гроші. Давайте подивимося, на що ж їх доведеться витрачати, крім оплати за монтаж.

 Підлога
Щоб укласти правильно ламінована підлога необхідна хороша основа, а значить, необхідно вкласти гроші в її виготовлення. Розглянемо кілька видів основи та на що при цьому доведеться викладати гроші.

стяжка
Можливі витрати на видалення старої стяжки;
пісок, відсів або щебінь;
цемент;
грунтовка;
перфорований маяковий профіль (маяки);
оплата за роботу.
Вирівнювання старої стяжки
Можливий демонтаж старих підлог;
вирівнювач підлог;
Вирівнювання дерев’яної підлоги
можлива заміна деяких дощок;

рейки
плити ОСП (OSB);
шурупи-саморізи;;
оплата за роботу.
Виберіть варіант, який підходить у вашому випадку, і порахуйте витрати. А тепер перейдемо безпосередньо до ламінату.

Укладання ламінованої підлоги
А тепер, коли ви підрахували, у що вам обійдеться підготовка чорнової підлоги, можна підрахувати, скільки коштує сам процес укладання. Не забувайте при виборі ламінату враховувати його зносостійкість. Клас зносостійкості для домашніх робіт зазвичай обмежується від 21-го до 23-го. Але, можливо, ви захочете придбати комерційний клас покриття, класифікують від 31-го по 34-й класи.

Якщо ви зважитеся на такий вибір, то ви на кілька порядків збільшите експлуатаційний ресурс ламінованих підлог у вашому домі. Але враховуйте і такий момент, що чим вище клас матеріалу, тим вище його ціна. Перейдемо до підрахунками:

підкладка;
ламінат;
плінтус;
з’єднання для плінтуса;
шурупи і дюбелі для кріплення плінтуса;
оплата за укладку ламінату;
оплата за монтаж плінтуса.
результат
Ну що, підрахували всі разом? Це, швидше за все, зовсім не те, на що ви розраховували, переглядаючи прайс-листи на різних будівельних сайтах. І це, природно, так як на прайс-листах відображаються тільки ціни за роботу. А зараз ви побачили, як можна скласти кошторис з укладання ламінованих підлог. Хоча цю цифру можна трохи зменшити, якщо укласти ламінат своїми руками. Навчитися цьому буде нескладно. У всякому разі, на нашому сайті є стаття, де даний процес показаний по кроках.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.