Способи очищення водиpexels-photo-113734Артезіанські води можуть характеризуватися підвищеною жорсткістю і значною концентрацією заліза. Застосування такої води істотно шкодить здоров’ю, причому шкода проявляється не відразу. Накип в чайнику, вихід з ладу різного сантехнічного та побутового електрообладнання (пральних машин, електрочайників, водонагрівачів), неприємний запах від води, вапняні патьоки на сантехніці – ось далеко не повний перелік наслідків застосування такої води.

Найпростішим методом водоочистки є механічна очистка картриджними фільтрами. Вони призначені для видалення механічних домішок. До більш складних методів належать безреагентний і реагентний способи очищення води.

Реагентна очищення має на увазі введення в воду ралічних хімічних реагентів, які виводять в осад, або знешкоджують містяться в ній забруднення (залізо, марганець, сірководень і ін.).

Для відновлення фільтруючих властивостей реагентних фільтрів потрібно промивання реагентом (зазвичай перманганатом калію).

При безреагентной водоочистці ніяких реагентів не потрібно, потрібен лише невеликий компресор для подачі повітря в систему. Такий спосіб очищення дозволяє здійснити глибоке очищення води, зберігши розчинені в ній корисні мікроелементи (калій, магній і т.д.).

Під час регенерації фільтрів водоочищення зазвичай вивільняється значна кількість води (500-700 літрів), яка потрібна для зворотного промивання фільтра. Ця вода повинна мати певний натиск (до 3 бар) і швидкість (до 2 кубометрів на годину).

Робота фільтрів повинна відповідати пропускній здатності каналізації і потужності насоса. Потрібно врахувати, що один раз в 1-2 тижні відбувається регенерація фільтров.В разі застосування марганцівки в якості реагенту категорично не рекомендується скидати воду після регенерації в біосептікі або системи глибокої біологічної очистки стічних вод. Отже, при організації каналізаційної системи необхідно враховувати і можливість скидання води після регенерації.

Фільтри водоочищення:

Універсальний фільтр для очищення води-Обезжелезіватель служить для видалення з води розчиненого заліза; – Умягчитель видаляє з води солі жорсткості (іони кальцію і магнію);

– Універсальний фільтр об’єднує в собі обезжелезіватель і пом’якшувач (застосування можливе при невеликому вмісті заліза в воді-до 3 мг / л);

– Аераційна колона або аератор застосовується як обезжелезіватель, у випадках коли застосування марганцівки небажано.

Зазвичай буває досить умягчителя і обезжелезівателя, щоб вода після фільтрації відповідала необхідним санітарним нормам.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.