Стелі з гіпсокартону в залі: проводимо монтаж своїми руками, фото проведення робітpexels-photo-1669799Для початку перевірте  стелю, щоб на ньому не відставала стара штукатурка і не падали шматки, а також не було джерел вогкості. По периметру кімнати відзначають рівень підвісної стелі. Для цього відступають від найнижчої точки основного 2,5-3 см і за рівнем цієї позначки роблять позначки в кожному кутку кімнати. Потім креслять лінію між ними. Лінію можна нанести за допомогою розмічальної нитки (нитка з синькою).

Монтаж каркаса

По лінії, нанесеної на стіні потрібно встановити профілі UD. Причому вони повинні йти своєю нижньою частиною по лінії. Прикручуєте їх дюбелями і шурупами. Якщо в профілі UD немає отворів для кріплення, то отвори в стіні слід свердлити прямо через нього. Відстань між кріпильними крапками 40-50 см.

Для того, щоб звернути профіль на іншу стіну – різати його не обов’язково. Досить надрізати його з двох сторін по бічних стінок. Такий поворот завжди жорсткіше стикувального. У місцях стикування не обов’язково підганяти їх один до одного. Стикувати можна внахлест.

Визначте, в якому напрямку будуть лягати гіпсокартонні листи. Поперек цього напрямку необхідно встановити профілі CD, для яких, в свою чергу, потрібно провести лінії по стелі. Для цього під профілями UD роблять розмітку через 50 см. Розмітка робиться вздовж напрямку листів з двох сторін приміщення. Наносити лінії можете знову-таки розмічальним шнуром, це суттєво економить час. Розмітку краще починати з того боку, де найбільш рівні кути.

Монтажні скоби
Кріпильні скоби для профілів CD прикручують за позначеною на стелі лінії. Скоба кріпиться поперек лінії. Відстань між скобами повинно бути не більше 60-70 см. Вони кріпляться в двох точках, для цього використовуйте дюбель-пустушку 6 мм в діаметрі і саморіз 70 мм довжиною, діаметр у таких саморізів відповідний.

Заміряють відстань між стінами і відрізаємо профіль CD на 3-5 мм менше заміряного розміру. Відрізають і вставляють всі профілі, необхідні для каркаса.

Але в цій ситуації, швидше за все, виникне одна складність. Так як стелі робляться для залу, то це приміщення, можливо, досить велика, і довжини профілю може не вистачити. (Стандартна довжина – 4 м). У такому випадку можна використовувати накладки для зрощування. Такі пристосування продаються в торгових точках, що займаються продажем комплектуючих для гіпсокартону.

Після установки всіх профілів CD, їх необхідно підняти по центру, щоб протягнути нитку для позначки площині. Підняти можна, підігнувши на середині кожного з них монтажні скоби. Натягують поперек нитку і опускають їх до потрібної межі.

Кріплять профіль на середню скобу, а потім фіксують профіль CD на з’єднанні з UD за допомогою дрібних саморізів, іменованих блошками. Після того, коли всі профілі виставлені по рівню – прикручують інші скоби. З каркасом покінчено.

Провід, світильники і люстри
Стеля для залу потрібно забезпечити освітлювальними приладами. Ви вже вирішили, які світильники будуть на стелі? Це необхідно зробити прямо зараз, до того, як будуть підвішуватися гіпсокартонні листи.

Коли ви точно визначитеся з видом і місцем розташування світильників – зробіть розводку електричних проводів. Провід ховайте в короб або гофрований електричний шланг для проводів. Така додатковий захист допоможе вам уникнути пошкоджень ізоляції проводу про профілі.

Залишилося підвісити гіпсокартонні листи. Робити це краще вдвох чи втрьох. На 1 лист витрачається приблизно 60 саморізів по металу. Довжина шурупа 25 мм. Закручувати шурупи найкраще шуруповертом, з насадкою під гіпсокартон. Така насадка не дозволяє капелюшку саморіза продавити папір на аркуші і пройти вглиб. Якщо при стикуванні листів, що обрізають буде зазор до 10 мм – не зважайте на нього уваги – туди увійде шпаклівка.

На вільні краю прикрученого листа вирізають шматки профілю CD і прикручують зсередини, таким чином, щоб на вільну частину профілю можна було прикрутити інший аркуш. По суті, це будуть перемички в каркасі, тільки вони будуть не частиною каркаса, а з’єднанням для листів.

У місцях, де будуть світильники – провід виводять назовні.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.