Стеля з гіпсокартону в вітальні: поради щодо виконання робітУ більшості випадків, якщо вже затіяний ремонт в квартирі, то на стелі у вітальні обов’язково буде гіпсокартон. Це навіть не данина моді, а скоріше, виробнича необхідність, якщо можна так висловитися. Стеля з гіпсокартону в вітальні має цілий перелік переваг і переваг перед усіма іншими видами, які можливо зробити в такому приміщенні. Виділимо лише чотири з них:

швидкість і зручність монтажу;
можливість втілення безлічі дизайнерських рішень;
повна сумісність з багатьма оздоблювальними матеріалами;
низька вартість матеріалу.
Завдяки цим чотирьом якостям ви зможете перетворити свою вітальню в кімнату, в якій і справді приємно буде погостювати.

Основні роботи
Не має абсолютно ніякого значення, скільки рівнів буде на вашій стелі. У будь-якому випадку необхідно відзначити перший, тобто той, який буде перекривати основний стелю. Тільки в такому випадку ви зможете визначити, скільки рівнів можна буде зробити. А так як це вітальня, то кілька вам не завадять.

Перший рівень
Він повинен бути не менше 2,5-3 см від нижньої точки основної стелі. Тому, слід визначити нижню точку бази, і поставити на стіні мітку на 2,5-3 см нижче цієї точки.

Це відстань мінімальне. Опускатися можна хоч на метр. Мінімум дотримується для того, щоб була можливість безперешкодно зібрати каркас для гіпсокартону, а товщина профілю для цього каркаса – 25 мм.

Взявши позначку за основу, за допомогою водяного або лазерного рівня, на стінці кожного кута робите мітки для лінії, по якій буде виставлятися каркас і, орієнтуючись по мітках, відбиваєте розмічальним шнуром лінію по периметру кімнати.

Каркас для першого рівня не обов’язково збирати повністю. Все буде залежати від наступного рівня. У всякому разі, маючи позначку по периметру кімнати, ви зможете визначити, на яку висоту можна опускати наступний рівень і скільки ступенів можна зробити взагалі. Коли ви зібрали каркас першого рівня, відразу визначитеся зі світильниками.

Так як вам вже зрозуміло, на скільки рівнів можна опустити ваш стелю, то ви вже зможете визначити кількість внутрішніх світильників, необхідність висвітлення за допомогою світиться шнура і люстри. Знаючи про розташування світильників, вам буде легше імпровізувати з іншими рівнями.

Гіпсокартон поки не встановлюйте. Встановлювати його на перший рівень до збірки каркаса наступного слід лише в тих випадках, коли останній прикручується безпосередньо до першого рівня на товщину одного профілю. Наприклад, ви вмонтовуєте гіпсокартон на каркас і, накресливши на гіпсокартоні фігуру, прикручуєте до нього UD або UV профіль. Якщо рівень буде опускатися більше, ніж на ширину профілю, то гіпсокартон краще встановлювати після монтажу всього каркаса і розводки електричних проводів для світильників.

Другий і наступні рівні
З багаторівневим стелею, як і в медицині, основним принципом є принцип «не нашкодь». Дуже важливо враховувати обсяг приміщення і пропорції ступенів стелі до цього обсягу. Стеля ні в якому разі не повинен «нависати» або «тиснути». Дуже велика роль в цьому, безумовно, відведена фарбування рівнів.

Наступний рівень може плавно переходити не тільки в горизонтальну площину, а й в кулі або арки. Все залежить від вашої фантазії і обсягу простору. Ніколи не забувайте про те, що стеля з гіпсокартону чудово гармоніює з натяжними стелями, і така комбінація дуже проста з одного боку і надзвичайно приваблива – з іншого.

Стелі з гіпсокартону в вітальні можна зробити вище або нижче, легше чи важче за допомогою кольору. Всім відомо, що теплі кольори наближають предмети, скорочуючи, таким чином, відстань і створюючи затишок, а холодні роблять відстань більше і надають приміщенню строгість. Але забарвлення залежить не тільки від обсягу приміщення.

Важливо також враховувати інтер’єр. Від кольору інтер’єру, структури матеріалу і кількості одиниць цього елементів будуть прямо залежати відтінки.

Освітлення
Велика кількість точкових світильників майже ніколи не вирішують проблему з освітленням. Слід враховувати, що вони більше призначені для декорації, ніж для освітлення. Мова, звичайно, йде про маленьких світильниках. Вони, безумовно, гарні, але, якщо у вітальні немає люстри або великих додаткових світильників (стельових або настінних), то в приміщенні буде темно.

Можна, звичайно, робити напівтемрява, але, тим не менш, в приміщенні такого типу повинна бути можливість і хорошого освітлення. Надалі ви зможете регулювати його, включаючи або вимикаючи групи світильників.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.