Сучасні ангари і швидкобудуюємі будівлі – особливості та перевагиБрак відповідної території для розміщення будівельних об’єктів – часта проблема багатьох сфер виробництва і людської діяльності. Коли на рахунку кожен метр виділеної площі, коли потрібно звести споруду максимально швидко, коли потрібно мінімальне вкладення коштів – виходом стають тентові ангари.

Конструктивні особливості
Ангари і швидкобудуюємі зданіяТентовие ангари і швидкобудуюємі будівлі – споруди, побудовані на основі сталевого каркаса і захищає матеріалу – тенту. Каркас являє собою сталеві балки або легкі тонкостінні профілі. Вони з’єднуються болтами, прогонами і діагоналями. Конструкції можуть приймати вид арки, шатра, прямокутника або багатокутника.

Ширина ангара може коливатися в діапазоні від 15 до 50 (а при необхідності і більше) метрів, довжина – від шести метрів до ста і більше.

Поверх каркаса натягується щільна ПВХ-тканина. Краї запаюються, що забезпечує повну герметичність і захищеність стінок від навколишнього середовища. Щільність тканини – 650-900 грамів на метр квадратний. При необхідності можна застосувати один, два або три шари матеріалу, який поверх можна фарбувати і лакувати.

переваги
Одне з перших переваг даної технології – доступність: ціна за м2 тентових швидкомонтованих ангарів набагато менше, ніж у капітальних будівель, вона змінюється в залежності від площі споруди, наявності або відсутності утеплення і кількості прокладаються комунікацій, проте все одно залишається низькою.

Інші переваги:

повна захищеність від опадів, вітру і перепадів температур;
міцність;
можливість розбирання і перенесення на нове місце;
легкість і відсутність в необхідності капітального фундаменту;
швидкість монтажу;
пожежна безпека (тканина не горить, витримує режим від -60 до +60 градусів);
довговічність – 50-70 років експлуатації каркаса і 10-15 – матеріалу;
можливість утеплення, вентиляції, проведення освітлення та водопостачання;
варіативність оформлення;
універсальність.
Основні етапи зведення
Ціна за м2 тентових швидкомонтованих ангаровМонтаж тентових ангарів простий. Спочатку вибирається місце для зведення. Підійде будь-яка рівна поверхня: заасфальтована площадка, територія, вимощена бетонними плитами, або відкритий грунт. Для розміщення на грунті створюється фундамент будь-якого типу, найбільш поширений варіант – фундамент і стовпчастий.

Балки (ферми) проектуються і виготовляються на заводі, потім привозяться на майданчик і збираються. Потім на каркас натягується тентова тканина, яка ретельно запаюється.

Проводяться комунікації, освітлення (якщо використовувати прозорий тент, можна заощадити на денному світлі), проводиться утеплення. Проект готовий до здачі.

сфери використання
Тентові швидкобудуюємі споруди універсальні. Вони використовуються в якості складів, гаражів, зернових і овочевих сховищ. Застосовуються вони в промисловості, в спортивній і розважальній сфері – як виробничих приміщень, виставкових та розважальних центрів, спортивних майданчиків. Надійність і довговічність конструкцій при дотриманні технології виробництва при цьому гарантуються.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.