Сварка пластика за допомогою інфрачервоних нагрівачівВипробування серед користувачів показують, що шви, які були виконані з використанням інфрачервоного випромінювання, дуже добре витримують високий тиск. Форма, колір і властивості матеріалу пластикових деталей визначають успіх процесу зварювання або з’єднання:

Короткохвильові і карбонові інфрачервоні нагрівачі реагують на сигнал управління протягом декількох секунд. Таким чином, для розплавлення різних пластмас можна вибрати правильну інтенсивність і тривалість нагрівання.

Наповнює речовина впливає на результат зварювання. Мінеральні наповнювачі в синтетичних матеріалах роблять їх вогнезахисними, а їх армування скловолокном робить ємності стійкими до перепадів тиску. Однак чим вище частка наповнюють речовин, тим складніше ці пластмаси зварювати. Вогнетривкі речовини погано плавляться, а зміст скловолокна більше 35% може зробити процес зварювання практично неможливим. Інфрачервоні нагрівачі, на відміну від контактних пластин, не можуть бути пошкоджені скловолокном, так як нагрів здійснюється без контакту.

Чорні синтетичні матеріали звичайно поглинають інфрачервоне випромінювання краще білого або прозорого. Експерименти показують, що заготовки з поліаміду, що з’єднуються разом з утворенням полого тіла, досягають цільової температури в чорному матеріалі в три рази швидше, ніж у світлому пластиці.

Реальна складність – зварювання тривимірних контурів. Чим складніша структура, тим складніше весь процес. Вібраційна зварювання в даному випадку може бути абсолютно неможливою, тому що деякі контури після виконання зварювання вже і без листя. Тут інфрачервоні нагрівачі з кварцового скла пропонують вихід, тому що їм можна надати форму тривимірних контурів.

Стандартні плоскі нагрівачі можуть використовуватися для різних геометрій, якщо вони адаптуються до елементу пластика завдяки використанню прикриває маски. Це дозволяє легко і швидко обробляти кілька компонентів за допомогою одного плоского нагрівача. Крім того, що покривають маски мінімізують випромінювання на периферії установки.

Ретельно підібрані інфрачервоні нагрівачі допомагають збирати пластикові деталі для автомобілів високої якості. Оскільки інфрачервоні нагрівачі повинні бути включені тільки тоді, коли потрібна висока температура, зварювання за допомогою інфрачервоних нагрівачів є енергоефективною.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.