Своєчасна чистка каналізації та екологія ділянкиСвоєчасна чистка каналізації та екологія ділянки
Життя на дачі або в приватному будинку завжди приносить радість від близькості до природи. Зелені дерева, тиша і спокій, чисте повітря … Але є тут і свої мінуси. В першу чергу, для повноти комфорту проживання доведеться подбати про всі системи, що забезпечують цей комфорт, в тому числі і каналізаційної.

У багатьох зараз є очисні споруди, що називаються септиками. Тут хімічні реагенти розкладають стічні води до стану, коли вони не шкодять навколишньому середовищу. Септик досить чистити один-два рази на рік. Відкачування септиків проводиться спеціальним обладнанням. Резервуар для зберігання нечистот перебуває під землею, тому необхідна автоцистерна для перевезення, труба для відводу, компресор, який створить тиск в системі для підняття рідини в ємність.

Вигрібна яма – найпростіший спосіб утилізації. Зазвичай це просте поглиблення в землі, куди зливається «шлак». При її будівництві обов’язково треба подумати про забезпечення герметичності, з тим щоб відходи вашої життєдіяльності не забруднювали природу. У порівнянні з септиком, яма має більше недоліків. Відходи в ній не піддаються переробці. Крім того, присутній неприємний запах. Відкачування вигрібних ям також вимагає виклику фахівців.Якщо не провести її вчасно, є ризик зіпсувати всю ділянку. Звичайно, якщо ви живете в будинку не постійно, можна спробувати зробити все самостійно: придбати ручний фекальний насос і витратити свій час на стільки малоприємне заняття. Однак якщо обсяг роботи великий, а бажання її виконувати мало, краще скористатися знайти тих, хто такі послуги надає.

Спеціальна машина під назвою мулосос створена для того, щоб очищати колодязі, жироуловлювачі, відстійники, займатися парканом піску, ліквідувати вологу в водоймах. За допомогою сильного тиску вона викачує всю грязь і перевозить її до місця знищення та знезараження.
Професія асенізатор життєво важлива, а сама «асенізація» – значить «оздоровлення». Якщо ви хочете убезпечити себе від контакту з шкідливими бактеріями і паразитами, які із задоволенням розмножуються в нечистотах, сміливо телефонуйте Золотарьов. При плануванні будівель не забудьте проектувати під’їзд для цих фахівців. Звертайтеся тільки в перевірені фірми, які мають всі необхідні ліцензії та дотримуються техніки безпеки. Адже метан з дна вигрібної ями здатний навіть спровокувати вибух! Пам’ятайте, що турбота про світ навколо – обов’язок кожної людини.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.