Трьохшарошечниї долота вітчизняного виробництваСучасні трехшарошечние долота, вітчизняного виробництва підрозділяються на шість серій:
1. Серія 1АН;

2. Серія 2АН або ГНУ;

3. 1АВ;

4. 2АВ;

5. 3АН або ГАУ;

6. Долота в конструктивному і якісному відношенні, відповідні галузевої нормалі ОН-26-02-128-69.

Долота всіх перерахованих вище серій, можуть бути будь-якого типу і модифікації, і будь-якого класу, тобто як зі сталевим фрезерованим озброєнням, так і зі штирьовим озброєнням, або комбіновані. Відмінності між цими долотами в технології виготовлення, конструкції опори, їх елементів, а також в типорозмірах.
Долота серії 1АН призначені для низкооборотного буріння (буква “Н” в позначенні). Вони застосовуються при роторному бурінні, або бурінні з використанням забійного двигуна, з обертанням долота при відносно невисоких частотах обертання, не більше 350 об / хв. Таким долота характерні підвищена точність виготовлення (буква “А” в позначенні “, подовженої приєднувальних різьбленням, і не захищеної від шламу, відкритої негерметизовані опорою. Перші долота цієї серії були розроблені під ВНІІБТ.

Конструктивне виконання опори:

– великий роликопідшипник;
– замковий шарикопідшипник;
– вузол ковзання.

Вузол ковзання складається з радіального фрикційного і торцевого фрикційного підшипників.

1 – кишеню; 2 – кришка; 3 – компенсатор; 4 – мастильний канал; 5 – сальникове ущільнення; 6-8 – підшипники.

Долота серії 2АН призначені для низкооборотного буріння від 40 до 250 об / хв. На відміну від долота 1АН мають герметизированную опору, з пристроями для примусового змащування тертьових елементів.

У кожній секції долота, в спинці лапи набриднений кишеню, який служить лубрикатори. Після заповнення його мастилом, в нього встановлюється еластичний компенсатор, і кишеню перекривається кришкою. На кришці є бічний отвір, для того, щоб через нього буровий розчин під тиском міг проникати в компенсатор. При цьому, мастило проштовхується до мастильному каналу, до підшипників. Сальникове ущільнення, що перекриває зазор між шарошкой і цапфою, перешкоджає витоку мастила з порожнини шарошки.

Основною особливістю цих доліт є те, що їх опора складається тільки з підшипників кочення.

Трехшарошечние долота вітчизняного виробництва випускаються 3 класів, 13 типів, кілька десятків модифікацій, 26 розмірів і більше 150 моделей.

Найбільше число типів, модифікацій і моделей доводиться на долота діаметром 190,5 мм і 215,9 мм. У менш широкому асортименті виготовляються малі долота 76-151 мм і великі 346-490 мм.

Існує дві модифікації сопел для доліт вітчизняного виробництва. Це сопла НД і НКВ.

Сопло НД виконано укороченим з відносно крутим звуженням внутрішнього радіального профілю прохідного каналу, що характеризується радіусом кривизни R.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.