Вальцювальні верстати: сфери застосуванняНа виробництві сьогодні застосовується величезна кількість різного устаткування, в тому числі і вальцювальні верстати. Вони діляться на три категорії:

ручні;
електромеханічні;
гідравлічні.
Устаткування ручного типу вважається найбільш простим за своїми конструктивними особливостями. Воно може монтуватися на підлогу (якщо точніше, то на стійку) або стіл (тобто, на верстак). Незважаючи на вже згадану простоту використання, такий агрегат вимагає застосування великих зусиль фізичного характеру з боку оператора верстата. Проте, це надійна техніка, яка прослужить протягом довгих років.

Що стосується другого різновиду пристрою – електромеханічної, то вона оснащена електроприводом і володіє особливим редуктором, здатним значно збільшити результативність верстата в цілому. Подібну машину часто застосовують для роботи з листовим і профільним металопрокатом (мова йде про його обробці або модифікації). У випадку з обробкою листового прокату, такий верстат використовується виключно для тих виробів, товщина яких становить не більше 4 мм.

Гідравлічні агрегати є найбільш потужними серед усіх існуючих варіантів даного обладнання. Їх із завидною постійністю використовують на підприємствах, сфера діяльності яких пов’язана з відтворенням продукції досить великих масштабів. Вони широко застосовуються на заводах по станкостроению, суднобудуванню і машинобудуванню. Ці вальцювальні пристрої мають безліч робочих деталей і забезпечують набагато більшу ефективність, ніж ручні і електромеханічні машини. Часто саме гідравлічні пристрої оснащуються ЧПУ, що дозволяє згинати металеві листи 8 мм завтовшки.

Сфера використання верстатів
Подібна техніка експлуатується тоді, коли необхідно виконати певну кількість виробів тієї чи іншої форми (наприклад, овальної або конічної) – ця процедура має назву «Каток». З її допомогою виготовляються труби, різні елементи і заготовки, які згодом штампують. Прості за своєю конструкцією та бюджетні за вартістю верстати знаходять і побутове застосування – наприклад, якщо потрібно виконати деталі для покрівлі, воздухоотвода або димоходу. За допомогою вальцювального машини можна обробити листи з нержавійки, алюмінію, чавуну і вуглецевої сталі, а також полікарбонатні вироби.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.