Венеціанська штукатуркаВенеціанська штукатурка
pexels-photo-2102587Шукаєте гідний матеріал для покриття поверхонь свого будинку? Венеціанська штукатурка являє собою багатобарвне декоративне покриття, що служить заміною мармуру. Цей матеріал надає безмежні можливості для експериментів зі стилем інтер’єру і володіє широкою глибиною кольору. Венеціанська штукатурка улюблена багатьма людьми, звиклими жити в багатстві і розкоші, оскільки даний матеріал має масу переваг, серед яких:

тонкошарових;
глянцевость;
екологічність;
краса;
вологостійкість (при обробці воском).
Венеціанська штукатурка містить в собі кам’яний пил, гашене вапно і пігменти. Періодично вапно замінюють на акрилову основу.

За виробленому враженню «венеціанка» не поступається оздобленню королівських палаців і замків. Таке покриття набагато простіше і дешевше, ніж мармурові плити. Хоча воно має складний спосіб нанесення, венеціанська штукатурка буде чудово виглядати і на стінах, і на стелі, і в нішах. Її можна використовувати в якості основи під фрески або панно.

Даний матеріал вважається найскладнішим і елегантним декоративним покриттям. Ціна на нього залежить від кількості накладених шарів. Класичний варіант містить в собі три пласта, інші види – п’ять-сім. Після нанесення сьомого шару наносити нові вже немає сенсу, так як покриття вже не зміниться візуально.

З давніх часів венеціанська штукатурка була окрасою будинків найбагатших і найвпливовіших родин. Склад матеріалу тримався в строгому секреті і не розкривався нікому, крім підмайстрів, які допускалися до участі в роботі лише через рік успішного навчання. Опрацювання дрібних деталей, створення прожилок, перепадів і сполохів – справжнє мистецтво, яке під силу тільки талановитому майстру.

Венеціанська штукатурка прекрасно імітує наступні види матеріалів:

мармур;
малахіт;
граніт;
яшма;
онікс.
Сучасні різновиди даного матеріалу можуть являти собою імітацію навіть під дорогоцінні метали.

Венеціанська штукатурка була винайдена в стародавньому Римі та служила заміною мармуру, робота з яким доставляла багато пилу і бруду. Тонкошарове покриття, позбавлене швів і виглядає, як справжній мармур, мало масу переваг: його було досить просто наносити на поверхні, непридатні для облицювання мармуром; робота з ним не витрачала серйозних зусиль. Свою назву матеріал знайшов за часів Відродження, коли венеціанські майстри звернули увагу на дивні властивості декоративного покриття.

Поверхні з нанесеною на них венеціанською штукатуркою виглядають вельми розкішно і ефектно: гладке мерехтливе покриття, змащене воском, привносить в атмосферу приміщення деякої загадковості і урочистості.

Матеріал дозволяє застосовувати самі незвичайні колірні рішення і використовувати штукатурку для створення складних візерунків. Візуально за допомогою даного покриття можна навіть збільшити розміри кімнати і розширити простір. Ось чому можливості застосування венеціанської штукатурки для декору приміщень воістину безмежні.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.