Використовуємо афірмаціїЯкщо негативну програму вам вселив авторитетна людина, то уявіть собі, наприклад, як під час виголошення шкідливої ​​для вас фрази він спіткнувся і смішно розтягнувся на підлозі. Або на цих самих словах до нього в рот залетіла муха. Або у нього раптово лопнув ремінь і штани почали падати з нього. Або ще щось смішне, що могло б знецінити значимість сказаних ним слів. А потім уявіть, що він скаже слова, що скасовують викликану їм негативну програму: «Прости мене, схоже, що я сказав дурість, і мої штани обурилися цим».

Проводити таку уявну перекодування потрібно багато разів, не менше двадцяти, і тоді помилкове переконання стійко заміниться новою програмою, що не заважає вам збільшувати свої доходи.

Розглянутий спосіб перекодування помилкових переконань ефективний тільки в тих випадках, коли ви можете у всіх подробицях пригадати, за яких обставин відбувалося навіювання помилкового переконання. Але таких випадків, швидше за все, трохи. Більшість з нас не в змозі пригадати, як і коли виникло негативне переконання по відношенню до грошей. Як бути в такому випадку? Припустимо, що в результаті виконання завдань попередньої глави вам вдалося виявити свої помилкові переконання, і ви вже зрозуміли, як вони визначають події вашого життя. Залишається зрозуміти, як можна від них ізбавіться.

pexels-daria-shevtsova-1616779

використовуємо афірмації
Пропонуємо вам скористатися простим і ефективним прийомом, який очистить вашу голову від помилкових переконань – афірмації. Це, як ви пам’ятаєте, позитивні твердження, протилежні за змістом наявних у вас помилковим установкам. В результаті багаторазового повторення афірмації помилкове переконання піде з вашого підсвідомості і його місце займе потрібна вам програма.

Тут може зустрітися очевидна трудність – як точно скласти твердження, протилежне за змістом вашої помилковою установці? Адже якщо афірмація не буде точно протилежна за змістом, то вона просто розміститься поруч з помилковим переконанням у вашій підсвідомості і ніяк не буде з ним взаємодіяти. В результаті ви не досягнете бажаного ефекту.

Наприклад, батьки з дитинства вселяли вам, що «гроші дістаються лише важкою працею», і ви дійсно ніколи не отримували «легких» грошей. Так ось, якщо ви виберете аффирмацию типу «Гроші йдуть до мене повноводним потоком» або «Бог любить і допомагає мені заробляти гроші», то дійсно, ситуація з грошима може покращитися. До вас можуть почати надходити різні пропозиції, в результаті яких ви зможете багато заробляти. Але для цього вам доведеться трудитися в багато разів більше, на межі своїх можливостей, оскільки це все одно будуть «важкі» гроші, що вимагають великих зусиль. Адже коли ви «замовляли» гроші за допомогою афірмації, ви нічого не сказали про те, якими мають бути ці гроші. І нова програма «гроші йдуть до мене повноводним потоком» стала працювати паралельно з програмою «гроші дістаються лише важкою працею».Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.