Вирівнювання стін гіпсокартономУ мене стіни з піноблоку, нерівність 4-6 мм, як краще облицювати стіни гіпсокартоном? Використовувати каркас не хочу — малий обсяг, приміщення: літня кухня. Чи обов’язково потрібен клей?

По-перше, ніяких проблем з гіпсокартоном на кухні немає, ви прийняли правильне рішення. Єдине порадимо використовувати вологостійкий варіант. По-друге, безкаркасний спосіб використовується в будівлях досить часто, тому не бійтеся його застосовувати.

Перепад стіновий поверхні у вас невеликий, тому можна для наклеювання гіпсокартонних листів використовувати або шпаклівку «Фугенфюллер», або клейову суміш «Перлфікс». До того ж готовий розчин, що клеїть наноситься по краях листа і посередині тонким шаром, звичайно, не менше 6 міліметрів.

31309046451914

Зверніть увагу, на такий момент, як приготування клею. Інструкція до застосування є на упаковці. Строго дотримуйтесь їй, ніяких відхилень. І ще один дуже важливий момент — при установці гіпсокартонного листа до стіни, необхідно вирівняти його в площинах. Це дуже важливий момент, заради якого ви і починаєте ремонт, тобто, заради вирівнювання стіновий поверхні. Саме вертикально встановлений лист, без перепадів, створює рівну поверхню, яку з легкістю ви зможете обробити.

І остання порада. Перед початком операції, рекомендуємо вам очистити стіну від бруду і пилу (можна використовувати віник), після чого стіну найкраще обробити ґрунтовкою, дати їй добре просохнути і вже після починати процес наклеювання. Чому, необхідно гарантувати? Перше — проникаючи всередину стінового матеріалу, вона, висихаючи, зміцнює верхній шар. Друге — грунтовка на поверхні стіни утворює плівку з високим ступенем адгезії (зміцнене).Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!


Игры блог, автомобили. примеры на php.