Як можна мінятисяЯкщо ви витрачаєте гроші на себе або на сім’ю, то отримуєте від цього задоволення? Чи викликають якісь позитивні емоції зроблені вами покупки? Або ви весь час переживаєте, що даремно витратили гроші, можна було б і без цього обійтися? Якщо подібні явища мають місце, то у вас всередині сидить помилкове переконання типу «навіщо гроші даремно витрачати, можна і так обійтися», і воно буде обмежувати ваші витрати і доходи.

Тому ми рекомендуємо вам подивитися, як ставляться до грошей знайомі вам забезпечені люди. Як вони витрачають гроші, чи можна їх назвати щедрими або скупими, в чому полягає відмінність у ставленні до грошей між вами. Крім того, звичайно, що у них гроші є, а у вас їх немає. Але згадайте, що ви «самі формуєте події свого життя». І якщо грошей у вас немає, то це результат вашого ж ставлення до них. Значить, це відношення потрібно міняти.

Як можна мінятися
Як його змінити саме вам, сказати складно, оскільки кожна людина має свій власний набір помилкових переконань. Ми лише можемо дати загальні напрямки зміни:

– полюбите гроші як частину матеріального світу, не соромтеся думати і говорити про них;

– переглянете свої витрати, чи всі ваші витрати виправдані, чи не можна їх скоротити? Чи отримуєте ви за свої гроші все, що за них можна отримати, включаючи задоволення від процесу покупки, насолоду від користування покупкою, відчуття власної значущості і т.д.?

pexels-vlada-karpovich-4050315

– подивіться, яку частину своїх доходів ви віддаєте іншим людям – родичам, знайомим нужденним. Що ви отримуєте натомість? Що змушує вас так чинити? Чи не працює тут, крім вашого бажання, закладена кимось програма типу: «Соромно бути багатим, коли навколо так багато бідних» або подібна? Може бути, є сенс вийти з-під впливу подібної програми?

– якщо ви мало отримуєте, то чому? Обміркуйте, які ваші думки і установки привели до нинішнього стану справ. Подумайте, які зміни могли б привести до поліпшення ситуації.

Важко бути скупим
Потрібно відразу відзначити, що у більшості наших читачів найбільший протест може викликати рекомендація бути скупим і розважливим, спробувати отримати за свої гроші навіть більше, ніж за них можна купити. Російська душа широка, ми погано вміємо економити і обмежувати себе навіть при невеликих доходах. Тим більше з нашими традиціями милосердя та взаємодопомоги, навіть коли нас про це не просять.

Нам, схоже, мало прийнятний спосіб життя деяких Західних країн, де люди рахують кожну копійку (або як там вона у них називається) і економлять буквально на всьому. Наприклад, дверцята холодильника намагаються відкривати тільки тоді, коли взяти звідти продукти потрібно відразу декільком членам сім’ї – щоб не витрачати зайву електроенергію. У таких країнах дуже високий рівень життя (Швеція, наприклад, свого часу вважалася мало не країною розвиненого соціалізму – такий високий був рівень життя всіх її жителів), але досягається він шляхом дуже раціонального і гранично економного витрачання грошей.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.