Як поклеїти шпалери двох видів: варіанти і дизайн, фотоpexels-anni-roenkae-2457284

Під час ремонту перед господарями часто постає питання про те, як поклеїти шпалери двох видів. Комбінування шпалер з різною фактурою і забарвленням не новинка в дизайні житлових приміщень. Простота такого прийому і його висока ефективність роблять варіанти такого оформлення стін бажаними і для професіоналів, і для тих, хто вирішив зайнятися ремонтом самостійно. Орієнтуючись на купівельний попит, і фірми-виробники шпалер тепер надають спеціальні лінії шпалер-компаньйонів, заздалегідь підібрані за колірною гамою, малюнком, фактурою і матеріалу. Це значно полегшує завдання вибору і роботи з ними.

Як поєднувати два види шпалер?
Іноді рішення про застосування прийому комбінованої обклеювання стін зустрічає несхвалення членів сім’ї або замовників фірми: чи не буде дизайн виглядати так, як ніби шпалер не вистачило? Для того щоб уникнути подібного ефекту, потрібно знати кілька важливих правил:

насичені кольори на основних частинах добре комбінуються з більш м’якими або світлими відтінками вставок;
малюнок на основних шпалерах буде добре гармоніювати з текстурованими, фактурними поверхнями, перегукуються за кольором з елементами малюнка;
симетричні візерунки потрібно поєднувати з однотонною, неяскравим поверхнею;
при виборі кольору і візерунка на шпалерах треба враховувати колірну гамму предметів інтер’єру: все повинно не тільки поєднуватися за кольором, але і по можливості дублювати кольору оздоблення стін і меблів;
для полегшення підбору деталей композиції краще звернути увагу на шпалери однакової ширини;
якість матеріалу має бути однаковим і на основі, і на вставках;
стики між поєднуються поверхнями добре проклеїти або закрити декоративним бордюром з того ж матеріалу і в тій же кольоровій гамі.
Для правильного підбору гармоніюють елементів варто скористатися таблицею. Тоді дизайн буде вдалим і підкреслить достоїнства будь-якої кімнати, одночасно приховуючи її недоліки.

Які бувають способи комбінування?
Способи ці різноманітні і залежать від завдань, які потрібно вирішити. Дизайн кімнат різних розмірів і призначення вимагає індивідуального підходу.

Тому перед тим, як поклеїти шпалери двох видів, потрібно чітко визначити ці параметри.

Часто застосовуються такі варіанти поклейки шпалер двох видів:

Вертикальне розміщення елементів у вигляді смуг однакової ширини дає можливість легко підібрати поєднання малюнка і кольору, використовувати полотнища з контрастним кольором фону і візерунка для різних смуг. Гра світла і тіні надає стінам візуальний ефект об’ємності і візуально піднімає стелю. Для додання додаткової динамічності оформлення в приміщеннях, де це бажано (в дитячій або студії для молоді), можна відхилитися від вертикалі, виконавши звивисті, хвилясті або похилі смуги. З’єднання смуг слід проводити встик, а шпалери підбирати однакової товщини, щоб поверхню покриття виходила однорідної, без перепадів висоти на місцях з’єднання елементів.
Для оформлення класичного інтер’єру, для дитячої, для акцентування меблів в кімнаті більше підійде горизонтальна поклейка шпалер двох видів. Цей спосіб більш трудомісткий, ніж попередній, але можливості оформлення надає практично безмежні. За допомогою такого оформлення можна візуально зменшити висоту стелі завдяки ефекту поділу стіни. Зазвичай нижню частину роблять на кілька тонів темніше верхньої. Для роботи краще віддати перевагу матеріал шириною 1,5-2 м, щоб уникнути зайвих місць стикування смуг по горизонталі. Для ідеальної лінії горизонталі треба проводити вирівнювання місця сполучення нижньої і верхньої частини за рівнем пола.Тогда лінія з’єднання полотнищ вийде рівною і паралельної рівню підлоги і меблів, що стоїть на ньому. Для остаточного оформлення застосовують смугу бордюру з матеріалу шпалер або декоративні пластикові молдинги.
Для акцентування однієї зі стін, на якій буде повішений телевізор, встановлений камін або ліжко, інший значущий предмет інтер’єру, застосовують дизайн з використанням шпалер контрастною забарвлення з малюнком для неї і однотонних або непомітних – для інших. Це допомагає візуально збільшити розміри кімнати і надає їй об’єм. Підходить цей варіант і для зонування.
У невеликих приміщеннях для ефекту обсягу часто застосовують давно відомий прийом шпалерних вставок з матеріалу іншої фактури і щільності. Виконання такого варіанту обклеювання двома видами шпалер нескладно. При цьому можна використовувати обрізки дорогих шпалер від ремонту вітальні або придбати зі знижкою залишки малої довжини в магазині. Після наклеювання вставки обрамити тонкими молдінгами.
У дитячій, кухні або спальні в кантрі-стилі можна застосувати дизайн, що імітує клаптиків покривало. Для стилю «печворк» підійдуть шматки різних за фактурою і кольором матеріалів. Наклеювати можна квадрати і прямокутники різної величини або імітувати шпалерами плитку з кахля, підбираючи однакові за розміром шматки, як на фото 5.
Замість того щоб усувати ніші і виступи в приміщенні, можна використовувати їх для створення зон, виділяючи і підкреслюючи за допомогою відтінків наклеєних там шпалер.
Переваги комбінованих шпалер
За допомогою шпалер різного кольору і фактури можна зробити погано освітлену кімнату більш світлою або вдало обіграти нішу або виступаючу деталь стіни. Акцент на виділеному елементі відверне увагу від тих частин кімнати, які не вимагають пильної уваги. Візуально змінити пропорції кімнати допоможе дизайн з горизонтальними або вертикальними контрастними смугами.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.