Як повісити люстру: способи кріплення на натяжні і інші види стельpexels-photo-5768161Практично жоден будинок або квартира не обходяться зараз без люстри в якійсь із кімнат, і питання про те, як правильно повісити цей світильник, рано чи пізно зачіпає всіх власників власного житла. Стелі в квартирі бувають різними, та й люстри теж кріпляться не всі однаково, тому ми розглянемо кріплення до різних видів стель.

Люстра для натяжних стель
З використанням гака
Крюк для підвішування – це класика і, мабуть, самий надійний і простий вид кріплення. Якщо ви думаєте над тим, як повісити люстру на гак на стелю (натяжна), а сам світильник ще не придбали, то вибирайте його під гак, і ви не прогадаєте. Такі люстри важчі і ґрунтовні, тобто, мають більш презентабельний вигляд.

Для того щоб повісити таку люстру на натяжна стеля, необхідно вкрутити гак під неї безпосередньо в основний стелю. Для цього в натягнутому полотні прорізається отвір, краї якого пізніше фіксуються пластмасовим кільцем.

Через отвір натяжна конструкції в бетонну плиту встановлюється анкерний гак. Висота буде залежати від декоративного склянки, яким закривається Крюкова підвіска. Якщо в місці кріплення в бетонній плиті виявиться порожнеча, то для гака слід використовувати кріплення Моллі.

З використанням монтажних шпильок
Шпильок можна ставити скільки завгодно. У натяжна конструкції робиться необхідну кількість отворів, пізніше обтиснених пластиковим кільцем, в основному стелі за допомогою перфоратора висвердлюють отвори і в них забиваються шпильки з распорной цангою. Потім можете вкрутити болт за допомогою торцевого ключа, щоб распереть цангу.

Люстра для гіпсокартону
Як повісити люстру на гіпсокартон – питання не найпростіший. На гіпсокартонна стеля краще вішати світильник легший, для кріплення якої можна використовувати монтажну планку. Вона прикручується безпосередньо до гипсокартонному листу. Для цього в місцях кріплення свердлити отвори по діаметру болта Моллі.

Потім встановлюються самі болти, а на них кріплять монтажну планку. Якщо ви сумніваєтеся, що гіпсокартонний лист витримає вагу світильника, то при монтажі каркаса необхідно додати профіль CD в місці кріплення. Але це навряд чи знадобиться на практиці, так як люстри, які кріпляться на монтажну планку досить легкі.

Монтаж на хрестоподібну планку
Вона застосовується для більш важких видів, і на планку кріпиться зазвичай не сам освітлювальний прилад, а фанерна основа. Фанера використовується для того, щоб зменшити нагрів стелі, так як люстри такого типу зазвичай мають приплющену форму, і підстава може перегріватися. Дерево є поганим провідником тепла і захищає від перегріву. Сама планка кріпиться до гіпсокартону за допомогою Моллі.

З використанням гака
Стелі з гіпсокартону дозволяють встановлювати масивні люстри, якщо це необхідно для дизайну приміщення. У цьому випадку використовується гак. Доведеться робити отвір.

У цьому вам допоможе фреза для гіпсокартону або дерева. Головне, щоб діаметр фрези був менше діаметру декоративного склянки. Потім через пророблений отвір перфоратором висвердлюється простір в основному стелі для анкерного гака або монтажної шпильки.

Монтажну шпильку теж використовують як гак. Для цього гак виготовляється з металевої смуги з вушком, в якому є отвір для болта. Через цей отвір вкручується болт, распирающий цангу шпильки.

На бетонну стелю
В цьому випадку майже не має значення питання, як повісити люстру на стелю. А все тому, що підходить практично будь-який вид кріплення. Чи буде люстра без гака або з ним, легка або важка, велика чи маленька, плеската або опущена донизу – на бетонну стелю можна встановити будь-яку з них. Один з варіантів установки ви можете подивитися на відео, розташованому тут же на цій сторінці.

Можливі види кріплень:

монтажний анкерний гак;
стандартна планка;
хрестоподібна планка;
монтажні шпильки з цангою.
Монтаж таких кріплень нескладно виконати самому, якщо мати необхідні для цього інструменти. Для того щоб встановити анкерний гак, шпильки або будь-які з планок, вам знадобиться перфоратор зі свердлом необхідного діаметра. Зверніть увагу, що вам потрібен буде саме перфоратор, а не дриль з ударним режимом.

Якщо ви потрапили в порожнечу на бетонній плиті і не знаєте, якої довжини вам потрібен болт Моллі, то заміряйте товщину перегородки в плиті за допомогою м’якого дроту, загнутої з одного боку буквою Г. Під час свердління бетонної плити є шанс потрапити на армування. В цьому випадку можна змінити напрямок отвори під кутом від арматури. Якщо це не допомогло, і свердло як і раніше впирається в арматуру, то слід змінити місце свердління.

Не переживайте, що зіпсуєте стелю безліччю отворів. Якщо ви потрапили в арматуру, то наступне отвір можна робити в одному сантиметрі від попереднього убік від арматури. У любом разі декоративна накладка перекриє ці огріхи.

Для планки можна використовувати дюбель-пустушку з обмежувальної капелюшком, діаметром 6 мм, довжиною – не більше 40 мм і шуруп, не менше 4 мм в діаметрі. Навіть якщо ви потрапите в порожнечу, товщини перегородки буде досить для розпірки дюбеля такої довжини.

Для кріплення планки на дерев’яний або глиняний стелю використовуються звичайні саморізи по дереву без дюбеля. Якщо для кріплення планки в дерево досить шурупа-саморіза довжиною 25-35 мм, то для глиняного стелі потрібно використовувати шурупи від 50 до 100 мм, в залежності від щільності глини і наявності в ній дерев’яної обрешітки.

Хочете побачити, як кріпляться люстри до стелі, дивіться відео і фото, розміщені на цій сторінці. Особливу увагу на відео приділіть нюансам монтажного процесу, особливо тим, які стосуються кріплення освітлювальних приладів на натяжна стеля. Адже сьогодні цю конструкцію можна зустріти практично в кожній квартирі.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.