Як позбутися від комарівpexels-photo-2382223Поява різних комах, а зокрема комарів – це явна ознака переходу на літній режим. Що тільки не придумував людина, але ці комахи завжди вражають нас своїми укусами. Але це не говорить про те, що ніщо не допоможе нам позбутися від їх надокучливого дзижчання і укусів.

Як убезпечити себе і захистити себе від укусів комарів, щоб було комфортно вам і безпечно для вашого здоров’я?

Як нешкідливо позбутися комарів?

Постійний свербіж, який переслідує вас після зустрічі з комарами, не дає спокійно і комфортно почувати себе. Необхідно знати кілька правил, які допоможуть правильно захиститися від комарів.

Покрокова інструкція

Закрити місце попадання комарів. Найчастіше, комарі потрапляють до нас в приміщення через вікна, балкон. Тому, необхідно встановити москітні сітки на вікна та балконні двері.

Запастися електричними фумігантів. Електричні фуміганти – пластина і електричний прилад, який нагріває цю пластину, виділяючи отруйні речовини.

Для більш економного використання фумігантів рекомендується використовувати їх на основі рідини. У порівнянні з пластинами вони більш економічні.

Спреї та мазі від комарів. Якщо ви хочете захиститися від комарів на вулиці, необхідно використовувати спреї та мазі. На сьогоднішній день нам пропонується величезний асортимент всіляких спреїв і мазей від комарів, тому з вибором не буде проблем.

Кілька народних порад, які відлякують цих дзижчать кровососів:

– Комаров дуже добре відлякують різкі запахи. Для цього необхідно поширити в приміщенні такі запахи, як сосна, валеріана, ялівець, тютюновий дим, камфора.

– Запах кедрової олії позбавить вас надовго не тільки від докучливих кровососів, але і від мух, мошок і тарганів.
Такими ж властивостями володіє і масло чайного дерева.

– Якщо ви перебуваєте на природі, щоб позбутися від комарів просто киньте в багаття ялівцеві або інші соснові гілки. Запах дуже добре відлякає їх.

– Якщо ж вас все таки вкусила комаха, щоб зняти свербіж можна обробити місце укусу сметаною. Можна промити місце укусу теплою водою з милом і прикладати холод протягом півгодини.

Перераховані вище поради допоможуть вам захиститися від укусів комарів. А як ви боретеся з цими надокучливими комахами?Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.