Як правильно покласти ламінат – фото процесу укладанняpexels-photo-6835181Багато з тих, хто кладе ламіновану підлогу, робить це без знання справи, тобто на дилетантському рівні. Давайте спробуємо розібратися, що необхідно знати, щоб правильно покласти ламінат, і після монтажу не спливли якісь недоліки. При цьому краще попередньо ознайомитися з матеріалами

Вам, напевно, доводилося бачити ламінована підлога, де виразно помітний шов або при ходьбі ви раптом починаєте відчувати, що підлоги «дихають». І один і другий випадок – це наслідок неправильної збірки ламінату, а не його якості. На упаковці з ламінованим панелями завжди є інструкція як покласти правильно це покриття, але крім технології складання ще є деякі нюанси, які можна подивитися на відео.

Вимоги до мікроклімату кімнати
Ламінат кладуть як в житлових будинках, так і в виробничих приміщеннях. І якщо питання щодо мікроклімату в квартирі навряд чи виникнуть, то правильний монтаж ламінованих підлог в приватному будинку, магазині, офісі чи на виробництві вимагає дещо іншою технологією.

Перш за все це стосується вологості повітря. Якщо цільове призначення приміщення таке, що на підлогу постійно розливається вода, то таке приміщення не підходить для укладання ламінованого паркету. Таким же невідповідним виявиться приміщення, де є постійний контакт з відкритим повітрям. Наприклад, двері закриваються тільки на ніч, або їх немає взагалі (тераси, навіси і т. д.).

Вимоги до  підлозі
Основна вимога полягає в тому, щоб підлога була рівною. Якщо основний стать не буде таким, навантаження на ламінат розподілиться нерівномірно. Наслідком цього є те, що панелі почнуть виходити із замків, а від цього шов стане помітним, як ясно показано на відео. Коли таке трапиться, то виправити ситуацію вже буде неможливо.

Крім того, основне або чорнове покриття повинне бути цілісним. Особливо це стосується дерев’яних підлог. Іноді дошки прогнивають і їх викидають. Опинилася в підлозі діру обов’язково необхідно закрити іншою дошкою. А правильно буде така підлога перекрити плитами ОСП (OSB).

У хрущовках підлогу на кухні зазвичай складається з двох частин – дощок і бетонної стяжки. Стяжка зазвичай заливається в тому місці, де повинна стояти газова плита. Так ось стик дощатої підлоги і стяжки в цих випадках практично ніколи не буває рівним – обов’язково існує перепад, та й сама стяжка залишає бажати кращого. Така підлога в обов’язковому порядку необхідно рівняти і найкраще це зробити ОСП плитами, як показано на відео.

Можливо, ви захочете покласти ламінат на стару стяжку, яка досить міцна і демонтувати її немає сенсу. В такому випадку перевірте, наскільки бездоганна площину цієї стяжки. Зробити таку перевірку можна довгим рівнем або правилом. Принцип перевірки такий – на 1 погонний метр площині припустимо перепад не більше 1-2 мм.

Якщо перепади будуть більше або занадто часто, то така основа не годиться для укладання ламінату. Правильно буде поверх старої нерівній стяжки залити нову по маяках з мінімальною товщиною 20 мм. Тобто ці 20 мм можуть бути тільки в найбільш високих точках старої стяжки.

Можна також скористатися вирівнювачем підлог, але для роботи з цією сумішшю вам знадобиться кілька людей, так як заливати всю площу старої стяжки вам доведеться єдиним циклом. Справа в тому, що розведений водою вирівнювач підлог починає схоплюватися протягом 20 хвилин, і якщо за цей час його не привести в початкове положення, то він почне сохнути і підлогу правильно вирівняти не вдасться.

Перед тим, як ви почнете укладати ламінат, вам необхідно переконатися, що основна підлога сухий, і на ньому повністю відсутня цвіль. Якщо ви укладаєте ламінований паркет на дерев’яну підлогу, то подбайте про те, щоб в підлозі була система вентиляції.

Вибір підкладки
Підкладка під ламіновані підлоги може бути двох видів – пробкова або пенополіетіленовие. Вибрати підкладку ви можете виходячи з вимог до навантаження, звуко- і теплоізоляції, а також в залежності від стану ваших фінансів. Більш якісної та екологічно чистої, безумовно, виявиться пробкова підкладка. Але в навантаження до якості і екологічну чистоту йде досить висока ціна. Тому вирішувати вам, тим більше що безпосередньо на якість укладання ламінованих підлог вибір підкладки не вплине.

Вибір ламінату

Основним критерієм якості ламінованих панелей є їх клас. Клас визначає зносостійкість матеріалу і, отже, його експлуатаційний ресурс. З 21 по 23 класи ламінат має низьку зносостійкість і розглядається як ламіновані панелі для домашнього використання, а з 24 по 34 класи вже як комерційний ламінат. Зараз багато хто користується комерційним ламінатом для домашнього використання, тим самим збільшуючи термін служби ламінованих підлог.

Збірка ламінованих підлог дуже нагадує збірку дитячого конструктора, з тією лише різницею, що ламіновані панелі підбираються виключно по малюнку. Перед тим як використовувати панель для збірки, подивіться в її паз, щоб там не виявилося сміття. При попаданні будь-яких дрібних частинок в паз дошки ламінату замок замикається не до кінця, залишаючи щілину і всі спроби ліквідувати цю щілину шляхом забивання, можуть привести до поломки замка, а, отже, безпосередньо самої панелі.

Спочатку збирається перший поздовжній ряд. Наступний ряд панелей збирається починаючи з половинки панелі, щоб паркет ліг в шаховому порядку. Панель вставляєте в попередню дошку під кутом в 45 °. Потім притискуєте, злегка розгойдуючи і вирівнюючи площину. Якщо в замку залишається зазор – не поспішайте забивати одну панель в іншу. Постукайте по зазору прямо зверху гумовим молотком. Зазор повинен зникнути.

Якщо зазор як і раніше не зникає, то, можливо, в замок потрапив сміття. Якщо ви прочистили замок, постукали по шву і зазор все одно залишився, значить, замки не дуже хорошої якості. Прибрати зазор в таких випадках можна, забиваючи панель в панель молотком через яку-небудь дерев’яну прошарок або обрізок тієї ж панелі.

Якщо вас декілька чоловік, то збірку зручніше проводити цілими рядами, збираючи їх окремо, а потім вставляючи один в інший. Технологія при цьому залишається такою ж.

Збираючи останній ряд ламінованої підлоги необхідно заміряти окремо необхідну ширину кожної панелі і обрізати до потрібних розмірів. Збирати останній ряд можна як по одній дощечці, так і вставляючи ряд цілком.

Після складання всіх ламінованих панелей переконайтеся, що між панелями і стіною ніде не залишилося закладок, які ви, можливо, вставляли, щоб зафіксувати ламінат. Після цього можете приступати до установки плінтуса.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.