Як розморозити замки і дверіБувають такі випадки, коли весь день йде дощ, а вночі температура падає нижче нуля. Це призводить до того, що двері примерзають до стійок, а просочилася до замку вода сприяє його замерзання. Щоб цього не сталося, необхідно заздалегідь дізнатися температуру за вікном і наявність опадів. У тому випадку, коли прогноз обіцяє різкі перепади температури, бажано залишити машину в гаражі або на критій стоянці.
pexels-photo-7395207Якщо все ж сталося так, що замок замерз, необхідно вживати заходів. Деякі ллють на замок гарячу воду, інші користуються спеціальними препаратами для розморожування замків, в складі яких міститься спирт. Однак якщо добре розібратися, то можна відзначити, що ці способи зовсім не підходить до виконання, так як гаряча вода може зіпсувати лакофарбове покриття автомобіля, а размораживатель може бути абсолютно даремний, коли личина замку не пропускає складу всередину. Тому бажано подути на замок, прикривши його при цьому рукавичкою, а якщо необхідно, то потерти поверхню гарячої мокрою ганчіркою.
Ще один спосіб підібратися ближче до личині замку, щоб розтопити лід всередині – це нагрівання ключа до жару запальничкою. Якщо ключ добре входить, але замок все одно не відкривається, необхідно скористатися розморожувачі. Однак размораживатель не завжди є під рукою або він міг залишитися в машині, тоді можна зробити його самостійно. Потрібно взяти тосол, антифриз, спирт або горілку. Набрати рідина в шприц з голкою, погріти в руках і впорснути всередину замку. Потім спробувати відкрити замок. Якщо не вийшло, повторити спробу ще кілька разів.
Необхідно запам’ятати наступне: щоб вранці замки добре відкривалися, бажано продувати їх ввечері для видалення вологи. Для цього підійде фен. Після сушіння потрібно обробити замок спеціальним складом.
Однак бувають такі випадки, коли замки відкриваються без проблем, а двері примерзли. В такому випадку не потрібно смикати двері з усієї сили, а необхідно спробувати відкрити будь-яку іншу двері. Якщо яка-небудь двері відчинилися, потрібно забратися в машину і завести її. Через деякий час всі двері відігріются самі. Або взяти дерев’яну паличку або пластмасовий скребок і спробувати відколоти лід на двері. Для того щоб уникнути подібних подій, необхідно заздалегідь обробляти двері і дверні прорізи спеціальними препаратами для обробки дверних ущільнювачів.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.