Як утеплити балкон, щоб не було конденсату?Доброго дня! Ми засклили балкон, тим самим збільшили житлову площу квартири. Підкажіть, якщо зовнішня стіна з напівблоки (керамзит), наростили стіну зсередини з газоблоку (10 см) між ними залишили зазор приблизно 2,5 см, ніж можна заповнити простір між стінами, щоб не було конденсату і чи потрібно це робити?

Утеплення балкона — це дуже важливий процес, і до нього необхідно підходити з усією відповідальністю. З вашого листа зрозуміло, що вами було здійснено кардинальні методи, тобто, нарощування стіни за допомогою ще одного шару матеріалу. Ви збільшили товщину практично на 10 сантиметрів. Це вже хороший знак, що ваш балкон буде теплим.

pexels-amit-thakral-2462767

Плюс до всього ви встановили не простий цегла або інший матеріал, ви поклали газоблоки, які всередині тіла мають невеликі осередки, заповнені повітрям. По суті, будь-який вид пористого бетону — це саме по собі відмінний теплоізолятор. В принципі, нічого робити більше не треба. Ці блоки самі захищатимуть ваш балкон від проникнення низьких температур.

До того ж між стіною і блоками ви залишили простір. Воно невелике, але і цього досить, щоб утворилася повітряний прошарок. Це теж своєрідний бар’єр, який запобігти проникненню холодного повітря. Тобто, ви все зробили, так би мовити, «по розуму».

Якщо хочете збільшити ефективність утеплення, то можна заповнити дане простір керамзитом. Тільки вибирайте дрібну фракцію. Є в США спосіб утеплення, коли точно в такі зазори засипають пенопластовую крихту. Теж ефективний варіант.

На рахунок конденсату. Його не буде. По-перше, газоблок товщиною 10 сантиметрів — це досить товста захист. По-друге, напевно, ви будете обробляти його якимось матеріалом, так що додатися ще один шар. Тому ви на правильному шляху.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!


Игры блог, автомобили. примеры на php.