Як утеплити стіни всередині будинкуУ більшості випадків будинок для будівництва якого використовувалися такі матеріали як дерево, блоки та цегла потім буде потрібно утеплювати, адже глибокої осені і холодної взимку в ньому буде перебувати дуже некомфортно. Саме тому доводиться замислюватися про  утеплення зовнішньої стіни будинку, яке в стандартному варіанті не затримують надовго тепло всередині приміщення і пропускає холодне повітря з вулиці.

Дуже часто для утеплення стін будинку використовують найрізноманітніші види і типи штукатурок, а іноді і спеціальні грунтові суміші. Штукатурки спочатку представлені як звичайні сухі суміші до складу яких входять спеціальні пігментні добавки, компоненти і хімічні наповнювачі. В деякі різновиди штукатурок додають спучений вермікулін , фасадна фарба для зовнішніх робіт, яка забезпечує краще зчеплення готової суміші з поверхнею стіни. Відмінною особливістю всіх штукатурок є їх екологічність, легкість в застосуванні і здатність надовго зберігати тепло.

На відміну від сухих сумішей призначених для штукатурення інші утеплювачі використовувати не рекомендується, так як вони дуже часто створюють сприятливе середовище для конденсату. Освіта останнього може негативним чином позначитися на повітрі в приміщенні, а іноді викликати грибкову цвіль на поверхні стін.

Зараз, наприклад, дуже великою популярністю користується матеріал для утеплення стін який називається “тепловер”. Він прекрасно поєднується практично з будь-якими поверхнями, навіть з тими, які мають так звану пористу основу. Процедура утеплення стін за допомогою використання даного матеріалу полягає в наступному:

Спочатку поверхню стіни очищається від старої фарби і штукатурки. Поверхня з цегли або бетону очистити куди простіше ніж основу стіни з пористою структурою. Для її очищення знадобитися нанести декілька шарів грунтовки, яка проникаючи в пори допоможе домогтися позитивного результату в цій справі. У тому ж випадку, якщо не зробити обробку ґрунтовим складом, поверхня буде вбирати велику частину вологи, а штукатурка з часом може і зовсім потріскатися.

Іноді поверхню стін має дуже слабку і неміцну структуру через що висока ймовірність що нанесений шар штукатурки досить швидко прийде в непридатність. І в даному випадку найрозумніше використовувати штукатурну сітку. Вона захистить підставу стіни від вологи і збільшить його показник міцності. При тих чи інших гладких поверхнях стін необхідно для більшої надійності робити подвійне нанесення – спочатку шар розчину цементу і тільки потім шар штукатурки.

При застосуванні такого матеріалу як “тепловер” в стандартну суху суміш додається відповідну кількість води завдяки якій і виходить готовий розчин. Його потрібно наносити невеликими порціями за допомогою звичайного кельні. При цьому рекомендується використовувати і такий інструмент як шпатель – він допоможе зробити поверхню рівною.

Оштукатуривать зовнішні стіни не бажано в дуже жаркий день або в дощову погоду, так як можуть виникнути проблеми з нанесенням самого розчину. Він через нагрітої або вологій поверхні втратить своє зчеплення і буде триматися погано.

Слід пам’ятати, що шар штукатурки яка грає роль утеплювача повинен бути товщиною в 10-12 сантиметрів. Тільки в цьому випадку стіни будуть добре захищені. Якщо товщина штукатурки становитиме 5-7 сантиметрів і менш, то тоді утеплення буде дуже низької якості.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.