Як визначити якість цеглиpexels-photo-131687Щоб почати будівництво будь-якої споруди з цегли, доведеться серйозно зайнятися цим, адже якість матеріалу безпосередньо впливає на міцність всієї споруди. Далі можна краще дізнатися про те, щоб не придбати неякісний цегла.
Сьогодні купити цеглу можна без проблем. Загальновідомими параметрами визначення якості виробу є колір і звучання. В ідеалі серцевина повинна мати більш яскравим кольором, якщо порівнювати з краями.
Гірчичний або червоний колір може свідчити про низьку волого і морозостійкість цегли. Так може бути, якщо цегла Недопалена. У разі перепалених цегли спостерігатиметься його низька міцність. На такому виробі можна розглянути чорно-бурі плями різних розмірів і форм, поверхня може бути злегка оплавленої. Низька міцність буде, в свою чергу бути результатом низького зчеплення цегли з розчином.
Наступним кроком при перевірці цегли буде огляд на наявність каменів і грудок вапна. Це важливо, тому що під впливом вологи вапно гаситься, її обсяг збільшується і цегла руйнується. За ідеєю, вся вапно повинна бути прибрана ще в процесі виробництва. Зверніть особливу увагу на всі сторони цегли, щоб упевнитися, що нічого не втрачено.
Звук якісної цегли від компанії перевіряють, утримуючи на вазі за край, і несильно вистукують молоточком. Якщо вислуховується чистий звук, то це означає, що цегла зроблений з якісного матеріалу, ну а в іншому випадку він виявиться, швидше за все, бракованим. Далі при огляді слід звертати увагу на всілякі відколи, тріщини. Чим їх менше, тим краще.
Ще в якості перевірки можна використовувати наступний спосіб: спробуйте впустити виріб з висоти півтора метрів на тверду поверхню. Якщо цегла відповідає вимогам, він витримає випробування, але навіть якщо він розколеться на кілька великих шматків – це тежьну не страшно, головне, щоб не на дрібну крихту. Тоді очевидно, що щось з ним не так.
Нарешті, купуючи цеглу, в обов’язковому порядку вимагайте сертифікат, що підтверджує якість товару. При цьому зверніть увагу, що протоколи з паспортами повинні виписуватися тільки заводом, який виготовляє дану продукцію, а не продавцем.
Твір перевірки будівельного матеріалу – мабуть, найважливіша частина процесу підготовки будівництва, адже від цього буде залежати надійність споруди, а значить, ваші безпеку та гроші.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.